Нова пасія Мурата Налчаджиоглу вразила світоглядом усе жіноцтво України: “Таке собі, неповага до себе”

Знаменитий український бізнесмен та підприємець, а також колишній чоловік Ані Лорак Мурат Налчаджиоглу на даний момент перебуває у вирі нового роману.

З моменту розлучення Ані Лорак та Мурата Налчаджиоглу пройшло 5 років. Я за цей час бізнесмен встиг не тільки налагодити особисте життя, але й одружитися і навіть заявити про розлучення.

Весілля з Лілією Реус сталося всього півроку тому. Пара побралася у розкішний літній день на природі. Після цього послідував ніжний медовий місяць, і вже через 8 тижнів пара почала поводитися дивно.

Колишня дружина Налчаджиоглу натякнула, що поступово забуває бізнесмена. Живе далі
Нова дівчина Мурата Налчаджиоглу розповіла про свої світогляд і принципи

Зокрема, підписники помітили, що Лілія видалила на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram будь-які згадки про свого офіційного чоловіка, а також змінила прізвище на дівоче.

Нова дівчина Мурата Налчаджиоглу розповіла про свої світогляд і принципи

Мурат тим часом відбув до Туреччини, де переніс операцію та реабілітацію, а після вже відпочивав з іншою красунею в Арабських Еміратах. Як з’ясувалося пізніше, це його дівчина. Вона ж запевняє, що третім колесом у стосунках не була, і не являється коханкою.

Лілія ж неодноразово прозоро натякнула на те, що причиною розставання з Муратом стали саме його зради. Власне, розлучення Ані Лорак також сталося через його відпочинок з іншими жінками в клубах.

Хоча фактично з Лілією вони досі не розлучені, і невідомо, чи взагалі подавала пара заяву до РАЦСу.

Нова дівчина Мурата Налчаджиоглу розповіла про свої світогляд і принципи

І знову у Мурата є шанс стати вітчимом. Нещодавно його нова пасія розповіла у своєму блозі про власний життєвий шлях, свій світогляд та принципи. Виявляється, дівчина завагітніла та народила в шлюбі, але вважає, що поза шлюбом робити цього не варто.

Досі залишається загадкою, за яких обставин молоді люди познайомилися, і чи стала нова пасія Мурата причиною того, що Лілія не змогла зберегти свій шлюб і вирішили розлучитися вже через декілька місяців після весілля.

spot_img

Схожі статті

Плакала від радості і гордості. Лілія Подкопаєва зізналася, які слова сказав їй посол в Японії 29 років тому

Знаменита українська спортсменка Лілія Подкопаєва вразила мережу зізнанням про слова, які почула від українського посла після того, як отримала золоту медаль на чемпіонаті.

Пригадує слова покійної мами: де зараз і що каже Наталія Сумська – “Продовжуємо жити звичайне життя”

Знаменита українська акторка Наталія Сумська дала ексклюзивний коментар на рахунок свого життя після 24 лютого та розповіла, чим на даний момент займається.

“Просто треба винайняти офіс”. 37-річна екс-дружина Остапчука пояснила, як у 22 роки стала нотаріускою

Колишня дружина популярного українського телеведучого Володимира Остапчука Христина Горняк дала ексклюзивний коментар на рахунок своєї юридичної діяльності.

50-річна дружина Кличка повернулася до колишньої професії: виходить крутіше, ніж колись – “Це не просто”

Напередодні свого 50-річчя колишня дружина мера Києва Наталія Єгорова оголосила, що повертається до модельного бізнесу. Вже пройшли перші зйомки, які викликали не тільки захоплення, а й шквал емоцій.