Що відомо про коханого Лесі Нікітюк: був з нею поруч наче тінь, і дивився, як інший робить зірці пропозицію

Знаменита українська телеведуча Леся Нікітюк руками приховувала правду про своє особисте життя і запевняла публіку у тому, що вона абсолютно самотня.

Однак, було вкрай важко повірити у те, що настільки успішна та приваблива жінка може тривалий час не знаходити собі пару.

Поки Леся Нікітюк жартувала на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram про те, що ніхто не хоче брати її заміж, а її батьки вимушені вічність чекати на онуків, журналісти з нетерпінням намагалися знайти будь-які докази того, що у житті Лесі хтось все ж таки є. Та й сама Нікітюк час від часу інтригувала публіку.

Леся Нікітюк замилувала сімейною світлиною зі своїми рідними: діти її просто обожнюють
Що відомо про коханого Лесі Нікітюк

Наприклад, під час стріму з Олею Поляковою Леся нібито випадково проговорилася про те, що в неї є обранець. Втім, і преса, і фанати були впевнені, що таким чином вона насправді привернула до себе зайвий раз увагу, адже імені свого коханого знову не назвала.

Що відомо про коханого Лесі Нікітюк

Після 24 лютого Нікітюк як і інші українці знаходилася у дуже вразливій позиції. Телеведуча залишилася без роботи, в неї згоріли майже всі контракти, зйомки були призупинені. Зірка здебільшого займалася волонтерством. І вже тоді стало відомо, що виявляється, в неї були стосунки зі чи то звукорежисером, чи то оператором. Про це свого часу розповів Богдан Беспалов.

Леся Нікітюк вразила розкішним перевтіленням для зйомки
Що відомо про коханого Лесі Нікітюк

За його словами, вони зустрічалися дуже довго. А отже це означає, що обранець Лесі Нікітюк також спостерігав за тим, як їй робили пропозицію руки і серця в проєкті.

Однак, він нібито не захотів залишатися у 2022-го в Україні, після чого просто поїхав сам, залишивши кохану в Києві.

Леся Нікітюк відреагувала на дану інформацію, спочатку підігравши Богдану, а потім висміявши його версію. Але досвід підказує, що це дійсно може бути правдою, так як зірки неодноразово насміхалися над тою інформацією, яка врешті-решт відповідала дійсності, і все заради того, аби зберегти свою приватність.

До речі, Богдан також розповів, що нібито Леся досить довго чекала на пропозицію руки і серця від свого обранця, а натомість стосунки завершилися ось таким чином.

Схожі статті

Аліна Гросу повела бойфренда на детектор брехні та назвала причину: “Краще, щоб таких розчарувань не було”

Аліна Гросу свого часу неабияк вигідна використала особисті історії для просування в шоу-бізнесі, адже кожна драма може перерости у прекрасну пісню чи кліп.

Ірина Горова публічно зізналася в коханні, і не колишньому чоловіку Потапу: вже відпустила його з Каменських

Знаменита українська продюсерка Ірина Горова зробила публічне звернення до своєї підопічної та зізналася їй у почуттях. Що відбувається, дізнайтеся в нашій статті.

Відома ведуча висловилася про свого колегу Сергія Кузіна та розповіла, куди він зник: “Він часто приїздить”

Радіоведуча повідомила, що донині продовжує спілкуватися з колегою та розповіла, з якої причини він поїхав за океан. Також, вона пояснила, чому називає його братом.