Подруга Аліни Гросу розповіла про другого чоловіка зірки, який виявився знаменитістю: “Він досить власний”

Не так давно з'явилася інформація про те, що Аліна Гросу вийшла заміж вдруге, і до того ж в Сполучених Штатах Америки. Нещодавно дана вона підтвердилася.

Перше весілля знаменитої української співачки Аліни Гросу було відіграно з неймовірним гаміром. І так само гучно пройшло її розлучення через півроку. Союз не протримався, і вже взимку після розкішного святкування в Італії виконавиця прийняла однозначне рішення піти від коханого.

Аліна запевняє, що ініціатором розставання став саме Олександр Комков, її колишній чоловік, але він натомість говорить про те, що рішення було обопільним.

Подруга Аліни Гросу вперше розповіла про нового чоловіка співачки

Аліна Гросу розповіла, чому Олександр Комков пішов від неї
Подруга Аліни Гросу вперше розповіла про нового чоловіка співачки

Не пройшло і 3 років, як з’явилася інформація про те, що Аліна Гросу знову вийшла заміж. На той момент вона знаходилася в Сполучених Штатах Америки. Спочатку зірка лише натякала на те, що заміжня. Наприклад, на питання щодо наступного заміжжя вона відповідала, що не може йти під вінець кожного року.

А нещодавно світ побачив її нову відео роботу, в якій вона постала у ролі нареченої. Так само пронеслася новина про те, що нібито кадри були зроблені не просто у якості творчої ініціативи, а являли собою справжні знімки з торжества.

Днями Богдан Беспалов поспілкувався з подругою Аліни Гросу та дізнався нові відомості про нового чоловіка співачки, і тим самим підтвердив новину, про те, що зірка дійсно знову вийшла заміж.

Подруга Аліни Гросу вперше розповіла про нового чоловіка співачки
Подруга Аліни Гросу вперше розповіла про нового чоловіка співачки

За словами жінки, обранець Аліни — медійна персона, і відома. А тому вона не поспішає виводити його з тіні. Окрім того обидва нібито з характером, і тому співачка переживає за можливість появи конкуренції в їхній парі.

“Річ у тім, що він досить відомий і медійний в Україні. Вона не хоче цим шлюбом робити його більш відомим, адже в парі у стосунках постійно є “конкуренція”. Він досить власний чоловік, вона теж із характером”, – зазначає інсайдер.

Схожі статті

Аліна Гросу повела бойфренда на детектор брехні та назвала причину: “Краще, щоб таких розчарувань не було”

Аліна Гросу свого часу неабияк вигідна використала особисті історії для просування в шоу-бізнесі, адже кожна драма може перерости у прекрасну пісню чи кліп.

Ірина Горова публічно зізналася в коханні, і не колишньому чоловіку Потапу: вже відпустила його з Каменських

Знаменита українська продюсерка Ірина Горова зробила публічне звернення до своєї підопічної та зізналася їй у почуттях. Що відбувається, дізнайтеся в нашій статті.

Відома ведуча висловилася про свого колегу Сергія Кузіна та розповіла, куди він зник: “Він часто приїздить”

Радіоведуча повідомила, що донині продовжує спілкуватися з колегою та розповіла, з якої причини він поїхав за океан. Також, вона пояснила, чому називає його братом.