Грубич приголомшив зізнанням про те, яким насправді Андрій Данилко був у молодості: “Не знав, що це хлопець”

Брат

Андрій Данилко — ветеран українського шоу-бізнесу, потужна фігура та доволі впливова особистість, яка користується неабиякою повагою у публіки. В Україні ледве знайдеться людина, яка могла б сказати, що ненавидить Сердючку і виконавця її ролі.

Так само співак хоча і наробив немало шуму на Євробаченні і серйозно здивував європейську публіку, врешті-решт став її улюбленцем. Кадр з його виступом транслюють ледь не кожного року, адже забути таке важко та й забувати не хочеться.

Костянтин Грубич розповів про молодого Андрія Данилка

Андрій Данилко розповів про свої плани на особисте життя
Костянтин Грубич розповів про молодого Андрія Данилка

Новина про перерву у кар’єрі Сердючки була сприйнята з серйозним розчаруванням, але Андрій 2021-го повернувся на сцену. Він зміг налагодити свої проблеми зі здоров’ям, зокрема циркадний ритм і помітно краще виглядав – відпочинок пішов йому на користь.

Ми пам’ятаємо його ще з трояндою на голові, але були часи, яких багато українців не застали, бо їх ще не існувало, або вони були дуже маленькими.

У своєму коментарі Костянтин Грубич вперше висловився про свої враження від молодого Андрія Данилка, на якого попереду чекала блискуча кар’єра, але який навіть не здогадувався про це.

Так, шоу пригадав, як Вірка Сердючка вперше вийшла на сцену без образу.

Андрій Данилко сильно схуд
Костянтин Грубич розповів про молодого Андрія Данилка

“Не знав, що це хлопець. Уявіть, моє здивування ще цікавішим стало. Починають розповідати, що артист із Полтави, молодий хлопець. Звати так-то. Полтава? Так я теж із Полтави!”,

Пізніше їм вдалося побачитися особисто, Костянтин був вражений особистістю артиста.

“І ось прийшов на зустріч – настільки скромний, навіть переляканий у якихось моментах, що не повірив очам”

Причому виявляється співак дуже не хотів піаритися, але це було необхідно зробити для того, щоб підвищити його популярність. Але коли в житті Андрія з’явився Юрій Нікітін та його продюсерська команда, артисту стало набагато легше.

Схожі статті

Аліна Гросу повела бойфренда на детектор брехні та назвала причину: “Краще, щоб таких розчарувань не було”

Аліна Гросу свого часу неабияк вигідна використала особисті історії для просування в шоу-бізнесі, адже кожна драма може перерости у прекрасну пісню чи кліп.

Ірина Горова публічно зізналася в коханні, і не колишньому чоловіку Потапу: вже відпустила його з Каменських

Знаменита українська продюсерка Ірина Горова зробила публічне звернення до своєї підопічної та зізналася їй у почуттях. Що відбувається, дізнайтеся в нашій статті.

Відома ведуча висловилася про свого колегу Сергія Кузіна та розповіла, куди він зник: “Він часто приїздить”

Радіоведуча повідомила, що донині продовжує спілкуватися з колегою та розповіла, з якої причини він поїхав за океан. Також, вона пояснила, чому називає його братом.