Віталій Козловський офіційно одружився та показав обручку на безіменному пальці: “На все свій час”

Знаменитий український виконавець Віталій Козловський повідомив, що одружився вперше та офіційно. Зірка також показав обручку на безіменному пальці.

Віталій Козловський ніколи не нехтував своїм особистим життям, як піаром. Зірка неодноразово говорив з журналістами про відносини з жінками доволі відкрито, і навіть потрапив у низку скандалів.

Віталій Козловський розповів про фінансові труднощі
Віталій Козловський повідомив, що офіційно одружився

Роками раніше було відомо про його заручини з українською журналісткою Раміною Есхакзай. Напередодні весілля пара розірвала стосунки.

Офіційною причиною стала зрада Віталія, який нібито закохався у свою концертну директорку. В свою чергу співак звинувачував у зраді колишню наречену. Декілька років сварок та конфліктів, відвертих інтерв’ю, в яких обидва поливали одне одного брудом, і з’ясувалося, що все це було зроблено заради піару, жодних заручин не було, Раміна Есхакзай нібито отримала таку собі підтримку від друга-виконавця Віталія, який допоміг їй на шляху до популярності.

Віталій Козловський повідомив, що офіційно одружився

Віталій Козловський повідомив, що офіційно одружився

Про це стало відомо лише після того, як Раміна заручилася з іншим чоловіком. В свою чергу Віталій Козловський жодним чином не коментував чутки про його зв’язок з власною підопічною. Зараз Козловський несе службу, намагається позбавитися від боргів Ігорю Кондратюку, і як раптом повідомляє про те, що офіційно одружився.

В ефірі ранкового шоу “Сніданок з 1+1” співак показав обручку на безіменному пальці та підтвердив, що дійсно більше не холостяк і офіційно розписаний.

Однак особистість своєї дружини не розкриває. За його словами, якщо відкривається двері до подібних подробиць, доведеться розповідати абсолютно все.

Віталій Козловський повідомив, що офіційно одружився

“Якщо говориш занадто багато, то доведеться говорити ще більше. На все свій час”

Судячи з усього, Віталій Козловський все ж таки планує вивести свою кохану у світ, але на даний момент пара насолоджується приватністю. Так само невідомо, чи було влаштоване весілля та церемонія.

Схожі статті

Аліна Гросу повела бойфренда на детектор брехні та назвала причину: “Краще, щоб таких розчарувань не було”

Аліна Гросу свого часу неабияк вигідна використала особисті історії для просування в шоу-бізнесі, адже кожна драма може перерости у прекрасну пісню чи кліп.

Ірина Горова публічно зізналася в коханні, і не колишньому чоловіку Потапу: вже відпустила його з Каменських

Знаменита українська продюсерка Ірина Горова зробила публічне звернення до своєї підопічної та зізналася їй у почуттях. Що відбувається, дізнайтеся в нашій статті.

Відома ведуча висловилася про свого колегу Сергія Кузіна та розповіла, куди він зник: “Він часто приїздить”

Радіоведуча повідомила, що донині продовжує спілкуватися з колегою та розповіла, з якої причини він поїхав за океан. Також, вона пояснила, чому називає його братом.