Соловій зізналася про стосунки з Вакарчуком і розповіла, чому пішла від нього: “Побудував між нами стіну”

Відома українська співачка Христина Соловій дала ексклюзивне інтерв'ю, в якому вперше розповіла про свої особисті взаємини з колишнім продюсером Святославом Вакарчуком.

Про те, що контракт між Христиною Соловій та Святославом Вакарчуком закінчився інформація з’являлася ще до офіційного повідомлення від самої співачки. Вона неодноразово натякала, що Святослав більше не впливає на її творчість, однак не зазначала, що саме відбувається між нею та її колишнім наставником.

І вже 2023-го артистка публічно заговорила про те, що її контракт розірваний. Усі права на виконання дісталися їй. При цьому вона не розповідає, як саме їх отримала, та як довго відбувалися переговори із яким темпом.

Христина Соловій розповіла про стосунки зі Святославом Вакарчуком

Що насправді було між Вакарчуком та Соловій
Христина Соловій розповіла про стосунки зі Святославом Вакарчуком

Увесь цей час вона також мовчала про характер її стосунків з екс-продюсером, і лише нещодавно у свіжому інтерв’ю зізналася, що емоційно близькість в них все ж таки була.

“Я не витерпіла його закритості. Я не можу сказати, що це ті стосунки, яких я хотіла б при завершенні співпраці зі своїм продюсером”, – розповіла у своєму інтерв’ю для Маші Єфросиніної Христина Соловій.

Святослав Вакарчук відповів Соловій за роман з Жаданом і показав нову фаворитку
Христина Соловій розповіла про стосунки зі Святославом Вакарчуком

Як розповідає Христина, ця близькість завершилася сильним охолодженням відносин. Соловій вважає, що саме вона зробила помилку у цих стосунках. Мовляв, імовірніше за все, сказала щось, що сильно образило Святослава. Співачка припускає, що це сталося після її зауваження про те, що нібито вона не хоче, аби її творчість була схожою на репертуар Океану Ельзи.

“Скандалів не було. Наразі мені некомфортно говорити, бо Святослав – закрита людина. Між нами була дуже сильна емоційна близькість. Якоїсь миті я не проконтролювала це. Навіть не можу згадати. Кілька разів пробувала з ним про це говорити, але він дуже закрився і збудував між нами стіну”

Нагадуємо, що зараз Святослав Вакарчук має двох дітей, які народилися від продюсерки Євгенії Яцута. Можливо, охолодження взаємин сталося саме через появу нової жінки у зірки.

spot_img

Схожі статті

“Просто треба винайняти офіс”. 37-річна екс-дружина Остапчука пояснила, як у 22 роки стала нотаріускою

Колишня дружина популярного українського телеведучого Володимира Остапчука Христина Горняк дала ексклюзивний коментар на рахунок своєї юридичної діяльності.

50-річна дружина Кличка повернулася до колишньої професії: виходить крутіше, ніж колись – “Це не просто”

Напередодні свого 50-річчя колишня дружина мера Києва Наталія Єгорова оголосила, що повертається до модельного бізнесу. Вже пройшли перші зйомки, які викликали не тільки захоплення, а й шквал емоцій.

Лілія Реус після розлучення з Муратом Налчаджиоглу буде ростити дитину одна: а у турка вже і “син” з’явився

Нещодавно турецький бізнесмен Мурат Налчаджиоглу освідчився своїй третій обраниці, блогерці Анастасії Фоксі. Що наразі відомо про стосунки пари, яка має дітей від попередніх шлюбів.