“Це дуже важко”: Ольга Сумська розповіла, що відбувається у її стосунках з дочкою-московичкою Паперною

Знаменита українська акторка Ольга Сумська вперше за багато місяців прокоментувала свої стосунки з сім'єю дочки та розповіла, що відбувається в родині.

Старша дочка знаменитої української акторки Ольги Сумської Тоня Паперна завжди мріяла переїхати до Москви, і ця мрія здебільшого базувалася на її бажанні працювати в певному театрі.

Ольга Сумська з дочкою Антоніною Паперною
Ольга Сумська прокоментувала стосунки з дочкою

Артистка отримувала там освіту, пізніше мріяла заполучити роботу, але для цього їй необхідно було громадянство, яке їй відмовлялися давати.

В певний момент здавалося, що Тоня не зможе досягнути своєї мети. Але згодом вона зустріла Володимира Ягоича, за якого вийшла заміж, а потім створила з ним міцну сім’ю.

Свого зятя Ольга В’ячеславівна просто обожнювала, і завжди з великим теплом говорила про нього в усіх інтерв’ю. Але цей період далеко позаду. Зараз Сумська навіть не говорить про чоловіка своєї дочки, і намагається зайвий раз не згадувати про Антоніну на публіці. Вся справа в тому, що після 2 4лютого Паперна не тільки не захотіла покинути територію російської федерації, але і не сказала ані слова засудження, і навіть продовжувала виходити на червоні доріжки, наче нічого не відбувається.

Ольга Сумська прокоментувала стосунки з дочкою

Публіка відреагувала на це дуже гостро, Антоніна ж у відповідь просто обмежила доступ до своєї сторінки. Ольга спочатку намагалася виправдовувати свою дочку. Але зараз навідріз відмовляється робити і це, підкреслюючи, що це буде дуже некоректно по відношенню до українських матерів.

При цьому з сім’єю дочки Сумська більше не бачиться, адже не має такої нагоди. Акторка мріє побачити онуків, але з ними розмовляє лише по відеозв’язку.

“Біль, розпач, туга, каяття, спокута. Мене зрозуміють тільки ті матері, діти яких там. Це дуже важко. Я не маю жодного права виправдовуватись, щось комусь доводити. Я бачу знедолених, нещасних матерів, батьків, які втратили своїх дітей. Просто треба молитися, аби обійняти своїх дітей і онуків. Тому що я бабуся. Це моє продовження. Я дуже сумую за ними”, – розповіла акторка журналістам ЖВЛ.

Схожі статті

Аліна Гросу повела бойфренда на детектор брехні та назвала причину: “Краще, щоб таких розчарувань не було”

Аліна Гросу свого часу неабияк вигідна використала особисті історії для просування в шоу-бізнесі, адже кожна драма може перерости у прекрасну пісню чи кліп.

Ірина Горова публічно зізналася в коханні, і не колишньому чоловіку Потапу: вже відпустила його з Каменських

Знаменита українська продюсерка Ірина Горова зробила публічне звернення до своєї підопічної та зізналася їй у почуттях. Що відбувається, дізнайтеся в нашій статті.

Відома ведуча висловилася про свого колегу Сергія Кузіна та розповіла, куди він зник: “Він часто приїздить”

Радіоведуча повідомила, що донині продовжує спілкуватися з колегою та розповіла, з якої причини він поїхав за океан. Також, вона пояснила, чому називає його братом.