Вже після появи кліпу, в якому Христина Соловій та Сергій Жадан злилися в поцілунку публіка почала підозрювати про їхній роман, хоча обидва спростовували дані чутки. Однак, до мережі потрапили кадри, на яких співачка та письменник прогулювалися за руку, а незабаром стало відомо, що Сергій прийняв рішення розлучитися з дружиною. Усе складалося наче пазл, втім, зірки до останнього намагалися приховати правду про свій роман.
Христина Соловій розповіла про роман Сергієм Жаданом
![](https://sensatsiya.com/wp-content/uploads/2024/03/img_1846.jpeg)
Нещодавно Христина Соловій завітала на ексклюзивне інтерв’ю до Маші Єфросиніної і вперше розповіла, що дійсно була коханкою поета.
За її словами, саме він був рушійною силою цих стосунках. Він запрошував її, проявляв інтерес і ініціативу. Вона в свою чергу спочатку не звертала увагу на письменника, але потім, після нетривалого флірту та спілкування, не помітила, як закохалася.
![Христина Соловій та Сергій Жадан публічно розповіли про почуття](https://sensatsiya.com/wp-content/uploads/2023/10/img_8618-scaled.jpeg)
При цьому Христина Соловій підмітила, що така поведінка здебільшого у її природі. Втім, все завершилося не зовсім гарно. Співачка визнала, що перебуваючи в стосунках з Сергієм, закохалася в іншого. І незабаром Жадан про це дізнався. Чоловік відпустив свою кохану. Зараз вони знаходяться в хороших стосунках. Сергій, за словами Христини, бажає їй всього найкращого.
“Це була напружена історія, і вона дуже потріпала всім нерви. Я була ініціатором, бо я закохалася. І я не змогла б на два фронти. Він про це дізнався, і це було дуже нечесно”
Примітно, що за цей рік Христина та Сергій Жадан постійно знаходилися разом, давали концерти, проводили літературні вечори, приходили на прес-конференції, і здавалося, що вони взагалі не розстаються. Було важко повірити, що між ними нічого немає. І як з’ясувалося, бурхливий роман таки був.
Дружина Сергія Жадана при цьому жодним чином не коментувала і навіть не натякала на те, що відбувається.