Дружина Володимира Остапчука зізналася, як таємно вийшла заміж за ведучого: “Ніхто не знав, навіть батьки”

Дружина знаменитого українського телеведучого Володимир Остапчука Катерина Полтавська вперше розповіла про їхнє одруження через рік після розпису.

Про весілля Володимира Остапчука 2023 року підозрювали майже всі. Хоча пара намагалася тримати в секреті свої стосунки, деякі речі були занадто очевидними. Було помітно, що Катерина Полтавська та Володимир Остапчук живуть разом.

Так само вони заінтригували публіку, натякнувши на імовірне одруження, але так і не підтвердили дану інформацію. Тим паче, що Полтавська продовжувала носити своє прізвище та працювати саме під ним.

В очі одразу ж кидався той факт, що Володимир ставиться до цих взаємин абсолютно інакше, ніж до попередніх. Наприклад, він з гордістю говорив про те, що він — перший чоловік у своєї коханої. Мовляв, Полтавська навіть не цілувалася ні з ким іншим до нього.

Дружина Володимира Остапчука зізналася, як таємно вийшла заміж за ведучого

Володимир Остапчук із Катериною Полтавською
Дружина Володимира Остапчука зізналася, як таємно вийшла заміж за ведучого

Втім, публіка побачила і сама деякі цікаві речі. Катерина виявилася доволі гуморною та веселою дівчиною, з прекрасним почуттям гумору, вмінням спілкуватися з аудиторією, гідністю та талантом будувати правильну репутацію.

Їй одразу ж вдалося поладнати з батьками Володимира, і навіть поспілкуватися з його рідними дітьми. Ба більше, саме після початку стосунків з Катериною Володимир раптом публічно вибачився після перед своєю першою дружиною Оленою Войченко і визнав свої помилки.

Усе це стало відомо одразу. Але про весілля пара довго мовчала. І от нещодавно Катерина оприлюднила на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram зізнання, що таки так, дійсно вийшла заміж за Володимира, але весілля не було. Розпис пройшов настільки таємно, що навіть батьки Полтавської не здогадувалися про подію, а отже дізналися про те, що їхня донька вийшла заміж в пост-фактум.

Дружина Володимира Остапчука зізналася, як таємно вийшла заміж за ведучого

Примітно, що Полтавська заперечує той факт, що нібито була коханкою Остапчука, коли той був одружений з Горняк. Втім, деякі користувачі підозрюють, що така таємничість була зумовлена саме плутаниною в особистому житті ведучого.

Схожі статті

Реальна людина: як виглядає та сама Ніно з хіта Олега Винника, який присвятив цю пісню не дружині

Дискографія відомого співака Олега Винника налічує понад 80 пісень, за цей час деякі з них стали справжніми хітами. Артист розповів, хто ж був його музою у створенні легендарного треку "Ніно".

Він сильний, він мусить: Остапчук привіз Полтавській на роботу манну кашу власного приготування, бо захотіла

Українського шоумена Володимира Остапчука було помічено під офісом Катерини Полтавської з каструлею манної каші. Хрістіна Горняк та Олена Войтенко про це навіть не мріяли.