Колишній Христини Соловій Сергій Жадан вразив реакцією після її зізнання про зраду: “Що це за…”

Знаменитий український письменник Сергій Жадан не стримався та емоційно відреагував на інформаційне поле після новини про його роман з Христиною Соловій та подальшу емоційну зраду з її сторони.

Новина про роман Сергій Жадан і Христина Соловій з’явилася майже одразу після того, як на екрани вийшов їхній спільний кліп. У емоційному відео ряді письменник та виконавець доволі довго цілувалися, що і стало приводом до пліток. Врешті-решт, їх почали помічати на вулицях міста, а до мережі навіть потрапляли фотографії, на яких зірки були у доволі близьких взаєминах. Христина та Сергій то трималися за руки, то відкрито обіймалися.

Сергій Жадан відреагував на новину про невірність Христини Соловій

Христина Соловій розповіла про роман Сергієм Жаданом
Сергій Жадан відреагував на новину про невірність Христини Соловій

Обидва спочатку заперечували любовні стосунки, а пізніше просто відмовлялися відповідати на питання про них, намагаючись нібито сфокусувати увагу публіки на їхній творчості. Але все стало очевидно після новини про те, що Сергій розлучається з дружиною. У публіки навіть не було сумнівів на рахунок того, що розрив стався саме через наявність зіркової коханки.

Лише нещодавно Соловій дала ексклюзивне інтерв’ю, в якому підтвердила, що дійсно почала зустрічатися з одруженим письменником, після чого закохалася в нього, але не змогла дати йому того, що він від неї очікував.

За словами Христини, він покохав її набагато сильніше, ніж вона його. А незабаром у їхній любовній історії з’явилася третя людина. Співачка закохалася в іншого, а Сергій прийняв вибір своєї обраниці та відпустив її.

Христина Соловій розповіла про роман з Сергієм Жаданом

Як і очікувалося, дане зізнання зараз активно обговорюється в мережі. Зокрема, Сергій Жадан став героєм для створення жартів та мемів. Зокрема користувачі почали глузувати з того, що письменник заради іншої жінки покинув сім’ю, а в результаті залишився ні з чим.

Сергій Жадан відреагував на новину про невірність Христини Соловій

Письменник в свою чергу не зміг промовчати і емоційно відреагував на один зі свіжих мемів, які з’явилися на цю тему.

spot_img

Схожі статті

Пригадує слова покійної мами: де зараз і що каже Наталія Сумська – “Продовжуємо жити звичайне життя”

Знаменита українська акторка Наталія Сумська дала ексклюзивний коментар на рахунок свого життя після 24 лютого та розповіла, чим на даний момент займається.

“Просто треба винайняти офіс”. 37-річна екс-дружина Остапчука пояснила, як у 22 роки стала нотаріускою

Колишня дружина популярного українського телеведучого Володимира Остапчука Христина Горняк дала ексклюзивний коментар на рахунок своєї юридичної діяльності.

50-річна дружина Кличка повернулася до колишньої професії: виходить крутіше, ніж колись – “Це не просто”

Напередодні свого 50-річчя колишня дружина мера Києва Наталія Єгорова оголосила, що повертається до модельного бізнесу. Вже пройшли перші зйомки, які викликали не тільки захоплення, а й шквал емоцій.

Лілія Реус після розлучення з Муратом Налчаджиоглу буде ростити дитину одна: а у турка вже і “син” з’явився

Нещодавно турецький бізнесмен Мурат Налчаджиоглу освідчився своїй третій обраниці, блогерці Анастасії Фоксі. Що наразі відомо про стосунки пари, яка має дітей від попередніх шлюбів.