Залишив одну, а потім зрадив: особиста таємниця Олега Винника вийшла назовні, поки він лікувався в Німеччині

Знаменита українська співачка Оля Полякова вперше розповіла, як Олег Винник підвів її та створив їй серйозні проблеми. Що сталося між виконавцями?

2021 року Олег Винник та Оля Полякова доволі активно спілкувалися і це ні для кого не було секретом. Виконавець регулярно з’являвся у домі колеги і навіть ходили чутки про імовірний роман між зірками. Але насправді все це було прогрівом перед презентацією спільної пісні. Обидва регулярно над нею працювали і, звичайно, привертали увагу до майбутнього продукту спільної творчості.

Подальші події в країні внесли корективи у плани дуету. Зокрема, Олег Винник зник майже одразу, у той самий час, як Оля Полякова евакуювалася разом з дітьми до Європи.

Оля Полякова розповіла, як її підвів Олег Винник

 У Мережі випливло свіже фото Олега Винника з жінкою
Оля Полякова розповіла, як її підвів Олег Винник

Спочатку, коли Олю просили прокоментувати втечу та незрозумілу поведінку виконавця, вона намагалася його захищати. Мовляв, не знає, куди він подівся, але впевнена, що Олег ще повернеться.

Незабаром стало відомо про його хворобу, а ще через деякий час з’явилася новина про розірвання його контракту з продюсером. Що стало причиною подібної зміни у житті артиста достеменно невідомо, але конфлікт між ним та продюсером був доволі помітним. А нещодавно і сама Оля розповіла про те, як її підвів Олег та що стало причиною серйозної втрати фінансів. Виявляється, через еміграцію співак повністю обірвав зв’язок зі співачкою, яка була вимушена зіштовхнутися з наслідками незавершеної спільної роботи самостійно. І це при тому, що вона була готова продовжити, а от Олег цього зробити не зміг.

“І коли це все сталося, і треба було якось переробляти цю справу — Олег зник. І я сама за ці кошти вже два роки розбираюся з тією компанією. Тому тобі, Олегу, я б руки не подала”, — зізналася Оля.

Примітно, що цю заяву Олег Винник так і не прокоментував, і жодним чином на неї не відреагував, як і на решту інформації, яка постійно блукає мережею і зачіпає його так чи інакше.

Схожі статті

Аліна Гросу повела бойфренда на детектор брехні та назвала причину: “Краще, щоб таких розчарувань не було”

Аліна Гросу свого часу неабияк вигідна використала особисті історії для просування в шоу-бізнесі, адже кожна драма може перерости у прекрасну пісню чи кліп.

Ірина Горова публічно зізналася в коханні, і не колишньому чоловіку Потапу: вже відпустила його з Каменських

Знаменита українська продюсерка Ірина Горова зробила публічне звернення до своєї підопічної та зізналася їй у почуттях. Що відбувається, дізнайтеся в нашій статті.

Відома ведуча висловилася про свого колегу Сергія Кузіна та розповіла, куди він зник: “Він часто приїздить”

Радіоведуча повідомила, що донині продовжує спілкуватися з колегою та розповіла, з якої причини він поїхав за океан. Також, вона пояснила, чому називає його братом.