Віталій Козловський вперше стане батьком: коли офіційна дружина зірки має народжувати та яка стать малюка?

Скандальний український блогер Богдан Беспалов повідомив про те, що новоспечена дружина Віталія Козловського нібито виношує його дитину. Усі деталі в статті.

Як відомо, днями Віталій Козловський повідомив про те, що нарешті офіційно одружився. Зірка заявив про це у ранковому ефірі, однак, відмовився називати ім’я своєї обраниці. Раніше в мережі неодноразово з’являлася інформація про його роман з власною піарницею Юлією Бакуменко. Також його колишня наречена Раміна Есхакзай заговорила про те, що її покинули перед весіллям саме через Юлію.

Сам Віталій цю інформацію ніколи не підтверджував, але взагалі намагався не брати участь в обговореннях, які стосувалися його взаємин з Бакуменко. Зараз просто здебільшого схиляється до версії, що саме вона стала його офіційною дружиною. Зокрема платформа Обозреватель заявила, що одразу декілька інсайдерів підтвердили, що піарниця вийшла заміж за артиста.

Богдан Беспалов повідомив про те, що Віталій Козловський стане батьком

Богдан Беспалов повідомив про вагітність дружини Віталія Козловського

Натомість скандальний блогер Богдан Беспалов зайшов ще далі та заявив про дані на рахунок вагітності жінки.

За його словами, джерела повідомляють про цікаве положення Юлії. Однак сам блогер ставиться до цього з підозрою. Мовляв, уся історія з весіллям та сімейним життям може бути бульбашкою, яку виконавець використовує у якості піару.

На думку блогера, ситуація склалася неоднозначна, оскільки, продовжив Беспалов, Козловський має певні смаки в коханні.

“Якщо це так, виникає питання: навіщо це їй? Найімовірніше, про вподобання дівчина знає, отже, назріває два варіанти: або це договірний шлюб для медійності, або вона сліпа фанатка, яка вірить у все, що скаже Козловський”, – написав Беспалов на своєму сайті.

Пара поки що жодним чином не коментувала новину про вагітність та не реагувала на неї. Однак, Богдан Беспалов володіє талантом отримувати реакції від знаменитостей. Наприклад, нещодавно Аліна Гросу доволі бурхливо відреагувала на зізнання її подруги про весілля співачки в Сполучених Штатах.

Схожі статті

Аліна Гросу повела бойфренда на детектор брехні та назвала причину: “Краще, щоб таких розчарувань не було”

Аліна Гросу свого часу неабияк вигідна використала особисті історії для просування в шоу-бізнесі, адже кожна драма може перерости у прекрасну пісню чи кліп.

Ірина Горова публічно зізналася в коханні, і не колишньому чоловіку Потапу: вже відпустила його з Каменських

Знаменита українська продюсерка Ірина Горова зробила публічне звернення до своєї підопічної та зізналася їй у почуттях. Що відбувається, дізнайтеся в нашій статті.

Відома ведуча висловилася про свого колегу Сергія Кузіна та розповіла, куди він зник: “Він часто приїздить”

Радіоведуча повідомила, що донині продовжує спілкуватися з колегою та розповіла, з якої причини він поїхав за океан. Також, вона пояснила, чому називає його братом.