МастерШеф 13 сезон 5 випуск від 09.03. 2024: хто назавжди покинув шоу – ” Ходить, заглядає, сподівається”

Хто покинув "МастерШеф-13" вже відомо. Щоб дізнатися, хто на цей раз покинув шоу і більше не зможе боротися за перемогу, ознайомтеся з нашою статтею.

Хто покинув “МастерШеф-13” стало відомо. На цей раз з проєкту пішли два учасника.

Хто покинув МастерШеф-13
Хто покинув МастерШеф-13

Хто покинув МастерШеф-13

Хто покинув МастерШеф-13
Хто покинув МастерШеф-13

Іноді кулінарам доводиться готувати для конкретних персон, які мають власні смакові уподобання, наявність алергії тощо. Саме тому у цьому випуску аматори вчилися працювати на приватній кухні.

Вони спробували себе приватними шефами. Досить поширена категорія кухарів, які мають догодити уподобанням конкретної сім’ї або однієї персони. Так, зйомки відвідали три сімейні пари: родина Григорія та Крістіни Решетнік, Ксенія та Олексій Суровцеви, Алік та Віталіна Мкртчан.

Другим конкурсом було змагання на суцільний контроль. Він вимагав знань всіх процесів у страві. А також максимальну зосередженість та вміння виявити помилки вчасно.

Половина учасників одягла чорні фартухи. А саме одна команда, що програла. Хто покинув МастерШеф-13

Хто покинув МастерШеф-13

Примітно, що здебільшого підписники очікували, що на цей раз шоу покине Галя. Глядачі відмітили, що вона активно демонструє свою некомпетентність та відсутність професійних навичок.

На цей раз у битві чорних фартухів мали змагатися Олена, Андрій, Віталій, Владислав, Аліна, Катерина, Маргарита, Олеся, Антон та Люба. Однак, чорні фартухи вдягли Віталік, Владислав, Олена, Маргарита, Катерина, Олеся, Андрій, Люба та Антон. А от Галі серед них не було.

Учасників розбили на пари, і в конкурсі вони напряму залежали одне від одного, а тому логічно, що не не впоралися одразу двоє – Олеся Ларіон та Антон Толмачов.

Нагадуємо, що 2022-го трансляція даного шоу була призупинена через події в країні, а також відсутність спонсорів, але вже через півроку шоу повернулося в ефір і на даний момент активно розвивається. Звичайно, тематика випусків серйозно змінилася і продюсер не проходять повз гостро-соціальних проблем.

spot_img

Схожі статті

Плакала від радості і гордості. Лілія Подкопаєва зізналася, які слова сказав їй посол в Японії 29 років тому

Знаменита українська спортсменка Лілія Подкопаєва вразила мережу зізнанням про слова, які почула від українського посла після того, як отримала золоту медаль на чемпіонаті.

Пригадує слова покійної мами: де зараз і що каже Наталія Сумська – “Продовжуємо жити звичайне життя”

Знаменита українська акторка Наталія Сумська дала ексклюзивний коментар на рахунок свого життя після 24 лютого та розповіла, чим на даний момент займається.

“Просто треба винайняти офіс”. 37-річна екс-дружина Остапчука пояснила, як у 22 роки стала нотаріускою

Колишня дружина популярного українського телеведучого Володимира Остапчука Христина Горняк дала ексклюзивний коментар на рахунок своєї юридичної діяльності.

50-річна дружина Кличка повернулася до колишньої професії: виходить крутіше, ніж колись – “Це не просто”

Напередодні свого 50-річчя колишня дружина мера Києва Наталія Єгорова оголосила, що повертається до модельного бізнесу. Вже пройшли перші зйомки, які викликали не тільки захоплення, а й шквал емоцій.