Словами великого українського поета: 40-річна співачка Джамала повідомила стать своєї третьої дитини

Відома виконавиці разом з чоловіком чекають на появу третьої дитини. На останніх термінах вагітності вона вирішила розповісти про стать дитини. Хто ж народиться в сім'ї Джамали?

9 березня відбулося вручення Національної премії імені Тараса Шевченка. На захід були запрошені зірки українського шоу-бізнесу. А одна з них вразила публіку відвертим зізнанням.

Джамала отримала нагороду за свій музичний альбом “Qirim”. Як зазначає виконавиця, цей альбом пройшов чималий та важкий шлях до опублікування. Вона зазначає, що витримавши всі підступні випробування долі, українці також відчують у в серці свято та будуть щасливими.

“Коли почалась повномасштабна війна усі записи залишились у студії під обстрілами. Згодом я почала втрачати зв’язки з тими, хто допомагав мені збирати ці пісні нота за нотою, слово за словом. Не видати цю платівку — для мене було рівносильним втраті самої себе”, – написала зірка у своєму Instagram.

Співачка повідомила стать своєї третьої дитини
Співачка повідомила стать своєї третьої дитини

Оголосила новину жінка отримуючи свою нагороду, прямо зі сцени, й зробила це дуже символічно. Джамала процитувала рядки з твору “І Архімед, і Галілей” видатного українського поета Тараса Григоровича Шевченка.

“І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син, і буде мати,
І будуть люде на землі”, – проголосила зі сцени виконавиця.

Українська виконавиця повідомила стать своєї третьої дитини
Українська виконавиця повідомила стать своєї третьої дитини

Як зазначає видання “Таблоїд“, таким чином вона натякнула на кого очікує подружжя. З її слів, можна зробити висновок, що у родині співачки з’явиться третій синочок.

Нагадаємо, Джамала у шлюбі з 2017 року. Її чоловік Бекір працює економістом та присвячує свій час проблемам кримськотатарського народу. У подружжя є двійко спільних дітей – 6-річний Емір та 3-річний Селім.

Схожі статті

Аліна Гросу повела бойфренда на детектор брехні та назвала причину: “Краще, щоб таких розчарувань не було”

Аліна Гросу свого часу неабияк вигідна використала особисті історії для просування в шоу-бізнесі, адже кожна драма може перерости у прекрасну пісню чи кліп.

Ірина Горова публічно зізналася в коханні, і не колишньому чоловіку Потапу: вже відпустила його з Каменських

Знаменита українська продюсерка Ірина Горова зробила публічне звернення до своєї підопічної та зізналася їй у почуттях. Що відбувається, дізнайтеся в нашій статті.

Відома ведуча висловилася про свого колегу Сергія Кузіна та розповіла, куди він зник: “Він часто приїздить”

Радіоведуча повідомила, що донині продовжує спілкуватися з колегою та розповіла, з якої причини він поїхав за океан. Також, вона пояснила, чому називає його братом.