Ані Лорак та Ісаак Віджраку побралися? Іспанець публічно зізнався, ким співачка стала для нього: “Ця жінка…”

Бойфренд знаменитої російської співачки Ані Лорак Ісаак Віджраку зробив звернення на честь Дня захисту прав жінок та зізнався у почуттях до зірки.

Популярна російська співачка Ані Лорак перебуває у стосунках з іспанським тренером та духовним наставником Ісааком майже 2 роки. За цей час їм неодноразово пророкували розставання. Подейкували, що Кароліна знову наступила на одні й ті самі граблі та почала зустрічатися з альфонсом.

Однак, час минає, а нічого не відбувається. Ісаак вже бував в Москві, познайомився з оточенням артистки, але не поспішає з нею жити разом. На даний момент вони будуть стосунки на відстані, регулярно зустрічаючись на нейтральній території.

Ісаак Віджраку зізнався у почуттях до Ані Лорак та розповів про їхні стосунки

Іспанський коханець Ані Лорак Ісаак перервав мовчання та заговорив про онкохворобу
Ісаак Віджраку зізнався у почуттях до Ані Лорак та розповів про їхні стосунки

В усіх питаннях, що стосуються потенційних проблем Ані Ісак повністю підтримує свою кохану. Ба більше, чоловік навіть намагався поспілкуватися з українською пресою, але розмова зайшла настільки далеко, що іспанець бовкнув зайвого, через що нарвався на серйозний супротив від аудиторії. Після цього він не намагався повторити це ще раз.

Але на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram він доволі активний, постійно публікує новий контент та розповідає про своє життя. Наприклад, нещодавно він зробив пост на честь 8 березня, в якому вперше заговорив про те, що Кароліна стала для нього найголовнішою жінкою в житті, адже саме з нею в нього асоціюється дане свято.

Ісаак Віджраку зізнався у почуттях до Ані Лорак та розповів про їхні стосунки

“Я не дуже люблю виділяти один день серед інших, але якщо і є людина, яка представляє цей особливий день у моєму житті, то саме ця жінка! Я люблю тебе. Вітаю всіх жінок у світі. Де б ми були без вас?”

Ані отримала від бойфренда розкішний букет червоних троянд. Співачка зробила знімок із квітами. Вона сяяла від щастя і здавалася неймовірно задоволенею життям.

І хоча в коментарях було багато тих, хто нагадував їй про Батьківщину, співачка як завжди все проігнорувала.

 

Схожі статті

Аліна Гросу повела бойфренда на детектор брехні та назвала причину: “Краще, щоб таких розчарувань не було”

Аліна Гросу свого часу неабияк вигідна використала особисті історії для просування в шоу-бізнесі, адже кожна драма може перерости у прекрасну пісню чи кліп.

Ірина Горова публічно зізналася в коханні, і не колишньому чоловіку Потапу: вже відпустила його з Каменських

Знаменита українська продюсерка Ірина Горова зробила публічне звернення до своєї підопічної та зізналася їй у почуттях. Що відбувається, дізнайтеся в нашій статті.

Відома ведуча висловилася про свого колегу Сергія Кузіна та розповіла, куди він зник: “Він часто приїздить”

Радіоведуча повідомила, що донині продовжує спілкуватися з колегою та розповіла, з якої причини він поїхав за океан. Також, вона пояснила, чому називає його братом.