“Не любила розповідати”: сестра Марини Поплавської розкрила секрет зірки, який вона приховувала за життя

Сестра відомої української акторки комедійного жанру Людмила Поплавськка розповіла те, про що все своє життя мовчала Марина. Яку правду відкрила жінка?

9 березня популярній акторці Марині Поплавській мало б виповнитися 54 роки. На жаль, цього не сталося. Життя гумористки у 2018 році забрало страшне ДТП. Молодша сестра жінки погодилася дати інтерв’ю для порталу “OBOZ.UA” та розкрила деякі секрети з життя Марини.

За словами Людмили, справжнє ім’я Поплавської, Маріанна, так її все життя називали батьки. Жінки мають польське коріння, адже батько родини родом з Польщі. А бабуля по татовій лінії була старожилом, саме вона навчила Марину польській мові. За віросповіданням родина артистки католики, але Людмила розповідає, що свята в їх родині відзначали за і за католицькими, і за православними традиціями.

Маріанна завжди була дуже артистичною та харизматичною. Вона проводила весілля своєї сестри. Особливо запам’яталися Людмилі пародії на відомих артистів.

Сестра Марини Поплавської розповіла про маловідомі сторінки з життя актриси
Сестра Марини Поплавської розповіла про маловідомі сторінки з життя актриси

Людмила відзначає, що у сестер були дуже теплі стосунки. А племінниці просто обожнювали Марину. Вони залюбки проводили час з акторкою та обидві ласкаво називали її “хрещенка”, хоча жінка стала хрещеною тільки для старшої доньки сестри.

“Колись у нас була одна важлива розмова, і вона сказала: ти є в мене, а я – в тебе”, – розповідає Людмила.

Сестра Марини Поплавської розповіла про маловідомі сторінки з життя актриси
Сестра Марини Поплавської розповіла про маловідомі сторінки з життя актриси

Не всі шанувальники знали про інше захоплення Марини. Вона була викладачем в одній зі шкіл Житомира. До останнього вона не залишала цю професію, до того ж вважала її основною справою життя. Діти з повагою ставилися до Поплавської та дуже любили її уроки.

Людмила тяжко переживає втрату близької людини. Вона досі не може повірити, що її запальної та життєрадісної сестрички більше немає. Жінка згадує, як після трагедії до неї підходили незнайомі люди, співчували втраті та розповідали про участь Марини в їх житті. Навіть сестра не знала, що Марина намагалася допомогти кожному та давала оплачувала лікування малознайомих людей.

Сестра Марини Поплавської розповіла про маловідомі сторінки з життя актриси
Сестра Марини Поплавської розповіла про маловідомі сторінки з життя актриси

Марина не любила розповідати про особисте. Люда відверто зізналася, хоч сестра не мала штампу у паспорті, від браку уваги не страждала. У неї завжди були прихильники, які залицялися до неї, дарували подарунки та квіти. В останні роки свого життя, Марина мала коханого, що мешкає за кордоном. Вона хотіла познайомити його з родиною та колегами, проте не встигла.

spot_img

Схожі статті

Пригадує слова покійної мами: де зараз і що каже Наталія Сумська – “Продовжуємо жити звичайне життя”

Знаменита українська акторка Наталія Сумська дала ексклюзивний коментар на рахунок свого життя після 24 лютого та розповіла, чим на даний момент займається.

“Просто треба винайняти офіс”. 37-річна екс-дружина Остапчука пояснила, як у 22 роки стала нотаріускою

Колишня дружина популярного українського телеведучого Володимира Остапчука Христина Горняк дала ексклюзивний коментар на рахунок своєї юридичної діяльності.

50-річна дружина Кличка повернулася до колишньої професії: виходить крутіше, ніж колись – “Це не просто”

Напередодні свого 50-річчя колишня дружина мера Києва Наталія Єгорова оголосила, що повертається до модельного бізнесу. Вже пройшли перші зйомки, які викликали не тільки захоплення, а й шквал емоцій.

Лілія Реус після розлучення з Муратом Налчаджиоглу буде ростити дитину одна: а у турка вже і “син” з’явився

Нещодавно турецький бізнесмен Мурат Налчаджиоглу освідчився своїй третій обраниці, блогерці Анастасії Фоксі. Що наразі відомо про стосунки пари, яка має дітей від попередніх шлюбів.