Куди зникла дружина Винника? Таюне зробила нелегкий вибір і тепер живе як звичайна німецька господиня

Знаменитий український виконавець Олег Винник вперше емігрував до Німеччини 30 років тому, але у розквіт своєї кар'єри був вимушений повторити даний досвід.

Його таємна дружина Таїсія як і тоді не покинула його і також переїхала з України за кордон. Саме після цього стало відомо, що вокалістка, яка завжди знаходилася поруч з артистом дійсно його благовірна. Адже раніше він цю інформацію неодноразово спростовував, і запевняв, що насправді не одружений, і дітей не має.

Вперше зірка наважився розповісти правду про свою сім’ю після розірвання контракту з продюсером, тож імовірно, його стримували саме папери, які не давали йому можливості поговорити з журналістами відкрито.

Квітка Таюне показала, як змінилося її життя після еміграції

Як виглядає дружина Олега Винника Таюне у Німеччині
Квітка Таюне показала, як змінилося її життя після еміграції

Так чи інакше, Олег зізнався, що поруч з ним кохана жінка, яка все життя його підтримувала, і досі залишається його головною опорою.Так само, саме вона наполягала на його лікуванні, в результаті чого Винник нібито поїхав до Німеччини з метою виправити своє здоров’я.

Сама Таїсія пожертвувала своєю кар’єрою, адже до 2022-го активно займалася своїми сольними піснями і планувала давати концерти. Вона все ще з’являлася на виступах свого коханого чоловіка, і все частіше говорила про власну творчість.

Як виглядає дружина Олега Винника Таюне у Німеччині
Квітка Таюне показала, як змінилося її життя після еміграції

Після 24 лютого Таїсія зникла так само, як і її чоловік. Саме тоді стало очевидно, що вона є його дружиною, адже не було жодного іншого пояснення її поведінці.

Вокалістка не виходила на зв’язок на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram, не відповідала журналістам і повернулася до минулого життя німкені. Лише через 2 роки Валерії Барон вдалося зустрітися з жінкою і навіть зробити ексклюзивний кадр, який незабаром потрапив до мережі. На ньому Таїсія постає у звичайному вигляді, без сценічного гриму та розкішного одягу, наче пересічна жінка, яка не виділяється з натовпу.

Однак фанати її творчості прекрасно знають, що насправді Таїсія може ще повернутися на сцену і здивувати українську публіку своїм голосом та творами. Хоча на даний момент вона перебуває разом з Олегом і проживає з ним усі негоди та незгоди.

Схожі статті

Аліна Гросу повела бойфренда на детектор брехні та назвала причину: “Краще, щоб таких розчарувань не було”

Аліна Гросу свого часу неабияк вигідна використала особисті історії для просування в шоу-бізнесі, адже кожна драма може перерости у прекрасну пісню чи кліп.

Ірина Горова публічно зізналася в коханні, і не колишньому чоловіку Потапу: вже відпустила його з Каменських

Знаменита українська продюсерка Ірина Горова зробила публічне звернення до своєї підопічної та зізналася їй у почуттях. Що відбувається, дізнайтеся в нашій статті.

Відома ведуча висловилася про свого колегу Сергія Кузіна та розповіла, куди він зник: “Він часто приїздить”

Радіоведуча повідомила, що донині продовжує спілкуватися з колегою та розповіла, з якої причини він поїхав за океан. Також, вона пояснила, чому називає його братом.