Екстрасенс передбачив майбутнє сина Тіни Кароль: продовжувати справу батьків не стане, але точно покаже себе

Попри успішну творчу кар'єру Тіна Кароль змогла не тільки створити щасливу сім'ю, але і привести на світ неймовірного хлопця, якому пророкують блискуче майбутнє.

Так, у шлюбі зі своїм продюсером Євгеном Огіром Тіна Кароль стала матір’ю лише раз. Як зізнавалася співачка, саме виня він став причиною, через яку вона трималася за життя не дивлячись на неймовірне горе, яка їй довелося пережити. Маленький хлопчик з нетерпінням чекав на маму, коли був знявнями, і проводив з нею час на ігрових майданчиках.

Екстрасенс передбачив майбутнє єдиного сина Тіни Кароль

Тіна Кароль з 15-річним сином заспівала колядку, привітавши всіх з Водохрещем
Екстрасенс передбачив майбутнє єдиного сина Тіни Кароль

І як він швидко виріс, майже на очах у глядачів. У досить ранньому віці зіркова мама відправила його вчитися закордон. Веніамін вступив до елітного інтернату Великобританії. Хлопчик швидко прийняв правила нового життя, вивчив мову, і зараз навіть розмовляє українською з британським акцентом. Тим не менш, він усією душею тягнеться до Батьківщини. За словами Тіни, він не збирається залишатися в Європі.

Юнак вже будує плани на своє майбутнє, і вони блискуче. Після закінчення університету Веніамін хочу повернутися до України та працювати над майбутнім держави. Примітно, що до 24 лютого юнак приїжджав додому доволі часто, хоча багато разів проводив канікули разом з матір’ю в усіляких подорожах.

Зараз він плавно вступає в еру дорослішання, перетворюється на чоловіка і вже як поговорюють бере на себе відповідальність за сім’ю. Чого тільки варті кадри, на яких Веніамін виражає своє невдоволення матері, коли вона танцювала у ресторані з іншим чоловіком.

Але й співачка, власне кажучи, не готова ділити свого сина ні з ким іншим. Тіна Кароль навіть не приховує — буде жахливою свекрухою, адже не хоче ділитися своїм спадкоємцем.

Звісно, поки що невідомо, яка доля уготована для спадкоємця 2 медійних персон України. Однак, вибір в нього дуже широкий, а перспективи блискучі, з якої сторони не поглянь. Особливо, якщо зважати на зв’язки його матері, а також фінансову складову майбутнього успіху.

Схожі статті

Реальна людина: як виглядає та сама Ніно з хіта Олега Винника, який присвятив цю пісню не дружині

Дискографія відомого співака Олега Винника налічує понад 80 пісень, за цей час деякі з них стали справжніми хітами. Артист розповів, хто ж був його музою у створенні легендарного треку "Ніно".

Він сильний, він мусить: Остапчук привіз Полтавській на роботу манну кашу власного приготування, бо захотіла

Українського шоумена Володимира Остапчука було помічено під офісом Катерини Полтавської з каструлею манної каші. Хрістіна Горняк та Олена Войтенко про це навіть не мріяли.