Олексій Суханов розповів, чому він та його кохана жінка досі не стали батьками: “Вже багато років разом”

Знаменитий український телеведучий Олексій Суханов вперше розповів, чому він та його кохана жінка досі не наважуються на поповнення в сім'ї, і чи є на це серйозна причина.

Як відомо, до переїзду в Україну у Олексія Суханова була сім’я в російській федерації. 2 роки тому преса намагалася цим фактом маніпулювати. Так, співвітчизники зірки публікували інформацію, що нібито насправді у Олексія залишилася квартира в Москві, а також дружина, з якою він підтримує зв’язок.

Олексій Суханов розповів про своє кохання
Олексій Суханов розповів про свою сімʼю

Зірка, звісно, свого часу мав сім’ю. Однак зазначив, що насправді все давно закінчилося, він остаточно переїхав в Україну і немає жодних житлових питань з колишньою. При цьому, він не поспішав розповідати про своє нинішнє кохання. Хоча повідати було про що. І це попри те, що в мережі і так ходили чутки про його нетрадиційну орієнтацію.

Олексій Суханов розповів, чому з коханою не наважується на поповнення

Олексій Суханов вперше відповів, чи збирається усиновлювати дитину
Олексій Суханов розповів, чому з коханою не наважується на поповнення

Днями Олексій все ж таки наважився не тільки розповісти про жінку, з якою живе вже багато років, але й про питання поповнення в їхні сім’ї. Адже дітей у зірки досі немає. За його словами, це залежить не тільки від нього, але і від його обраниці, яка не почувається готовою до такого кроку.

“Це має бути не тільки моє рішення, а й та людина, з якою я зараз уже багато років разом, є моєю сім’єю. Це має бути спільне рішення. Я можу сказати тільки одне, що та людина, з якою я зараз живу, вона поки не готова до цього. Я маю це теж поважати. Але це не скасовує моєї іншої підтримки, у тому числі й матеріальної”, – зізнався зірка в інтервʼю Люкс ФМ.

Нагадуємо, що 2 роки тому Олексій Суханов пережив серйозну кризу своїй кар’єрі, як і безліч його колег. Телеканал, де працювала зірка закрили.

В результаті Олексій був вимушений створити власний YouTube, де почав публікувати різноманітні інтерв’ю, однак не зміг набрати серйозною популярності. Врешті-решт, Суханов все ж таки повернувся на телебачення і продовжує працювати у знайомим всім форматі. Зараз чоловік відкривається публіці з іншої сторони, зокрема розповідаючи про своє ставлення до усиновлення, а також інші аспекти особистого життя.

Схожі статті

Аліна Гросу повела бойфренда на детектор брехні та назвала причину: “Краще, щоб таких розчарувань не було”

Аліна Гросу свого часу неабияк вигідна використала особисті історії для просування в шоу-бізнесі, адже кожна драма може перерости у прекрасну пісню чи кліп.

Ірина Горова публічно зізналася в коханні, і не колишньому чоловіку Потапу: вже відпустила його з Каменських

Знаменита українська продюсерка Ірина Горова зробила публічне звернення до своєї підопічної та зізналася їй у почуттях. Що відбувається, дізнайтеся в нашій статті.

Відома ведуча висловилася про свого колегу Сергія Кузіна та розповіла, куди він зник: “Він часто приїздить”

Радіоведуча повідомила, що донині продовжує спілкуватися з колегою та розповіла, з якої причини він поїхав за океан. Також, вона пояснила, чому називає його братом.