Ольга Сумська вперше зізналася у проблемах в шлюбі з чоловіком Віталієм Борисюком: “Ми часто сваримося”

Знаменита українська акторка Ольга Сумська дала ексклюзивний коментар на рахунок своїх стосунків з чоловіком Віталієм Борисюком та розповіла про проблеми.

Знаменита українська акторка Ольга Сумська майже 30 років а находиться у шлюбі зі своїм колегою Віталієм Борисюком. За цей час здавалося різне. Неодноразово з’являлася навіть інформація про розлучення пари. І варто відмітити, не без причин.

Доходило до того, що пара сварилася навіть під час інтервʼю. Причиною стали дівчата, з якими Віталій проводив час в Одесі, поки дружина була не поруч.

Ольга Сумська вперше зізналася у проблемах в шлюбі з чоловіком Віталієм Борисюком

Ольга Сумська засвітилася в Інтерсіті
Ольга Сумська вперше зізналася у проблемах в шлюбі з чоловіком Віталієм Борисюком

Але зараз обидва підтримують імідж зразкової сім’ї. Віталій та Ольга вважаються прикладом вдалого шлюбу, і вражають своєю стійкістю та вірністю власним ідеалам.

Але нещодавно Ольга Сумська знову розвіяламів на рахунок того, що в її сім’ї все в порядку. Нещодавно вона розповіла, що з Віталієм вони досі часто сваряться, акторська натура дає про себе знати.

“Було багато тріщин, але ми порозумілися за ці більше 30 років. Треба берегти ці сиосунки. Ми часто сваримося через дрібниці. Він дуже не любить зауважень. Після вистави я можу зробити кілька режисерських зауважень, тому що я режисер у душі. Він не сприймає їх і починається…”

Нагадуємо, що свого часу Віталій Борисюк був коханцем Ольги В’ячеславівни. Любовний трикутник з’явився прямо в театрі, і хоча Ольга спочатку не збиралася іти від чоловіка, в розпал конфлікту з ним зібрала речі та поїхала разом з маленькою донькою та бойфрендом до його батьків.

Фінансове положення у пари було погано, але це не завадило їм побратися, згодом обзавестися спільною дитиною.

Зараз їхня дочка Ганна вже доросла, активно бере участь у виставах та гастролює разом з батьками. Тим часом старша дочка Ольги Тоня знаходиться разом зі своєю родиною в Москві, за що неодноразово звинувачувалася медійними людьми та журналістами. У цьому ж інтерв’ю Ольга Сумська не змогла точно відповісти, чи є у її дочки російський паспорт.

Схожі статті

Надя Дорофєєва розповіла про весілля з Мішею Кацуріним: двічі розлученим батьком двох маленьких дітей

Відома українська співачка Надя Дорофєєва вперше прокоментувала своє таємне весілля з ресторатором Мішею Кацуріним та зізналась, чи поладнала з дітьми коханого від першого шлюбу.

Чи повернеться колись Дзідзьо і чому він цього не хоче? Плани співака вийшли назовні: “Будуть інші часи”

2 роки тому Михайло Хома повідомив про те, що ставить на паузу сценічну діяльність його персонажа Дзідзьо. Увесь цей час артист виступав під своїм справжнім ім'ям з доволі серйозною програмою.

Куди зник завойовник жіночих сердець Олег Винник: “Я бачив цей сон крайніх 10-15 разів”. Подробиці

Відомий співак Олег Винник вийшов на зв'язок та пояснив причину свого тривалого зникнення: де наразі перебуває артист та чим займається весь цей час?

Їх можна зустріти в супермаркеті: Ектор Хіменес-Браво, Катя Осадча, Оля Полякова та інші зірки “з народу”

Далеко не всі знаменитості продовжують вести звичайний образ життя після того, як отримують свою порцію популярності, і все ж таки деякі з них обирають бути з народом.