Оля Полякова засвітилася на французькому узбережжі з 49-річним багатієм Чичваркіним: а де Буряковський?

Знаменита українська співачка Оля Полякова засвітилася під час відпочинку на французькому узбережжі з відомим російським олігархом. Деталі в статті.

2022-го Оля Полякова вже потрапила у скандал, який був пов’язаний з її дружбою з російськими медійними персонами. На той момент мова йшла про Ніку Білоцерківську, яка прихистила Олю в Європі. При цьому Ніка за національністю українка, яка багато років жила в Москві. Тоді співачку серйозно засуджували за вибір її оточення, однак незабаром гамір штук.

Оля Полякова показала фото з французького узбережжя з Чичваркіним

Оля Полякова показала фото з французького узбережжя з Чичваркіним

А зараз артистка разом зі старшою дочкою знаходиться на відпочинку на французькому узбережжі. І як за з’ясувалося, в її оточенні знову з’явилася російська медійна персона. На цей раз мова йде про Євгенія Чичваркіна, який також одразу ж підтримав Україну ще в лютому 2022 року.

Як і навколо Галкіна відбувався серйозний скандал, так і навколо Євгенія було багато шуму. Втім, це здебільшого залишилося в минулому, адже навіть в медійному просторі втомлюються обговорювати одні ті самі теми.

Нещодавно багатій, тим не менш, оприлюднив на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram свіже фото, у дописі до якого зізнався, що кадр зробила Оля Полякова.

Цілком імовірно, зірці доведеться знову виправдовуватися перед аудиторією за своїх друзів, з якими вона проводить час поза камерами. Однак, в Олі Полякової  та в Маші Єфросиніної за цей час вже значно виробився імунітет на скандали, тож є шанс, що на цей раз він обійде її стороною.

Нагадуємо, що не так давно Оля розповідала про кризу в стосунках зі своїм чоловіком Вадимом Буряковського. З’являлися навіть чутки про їхнє розлучення, але артистка їх навідріз спростувала, заявивши, що плітки розпускає людина з її оточення.

Втім, зірка розповідала про те, що розлука серйозно вплинула все ж таки на їхній союз, і вони довго звикали до того, що знову з’явилися в побуті одне одного.

spot_img

Схожі статті

Пригадує слова покійної мами: де зараз і що каже Наталія Сумська – “Продовжуємо жити звичайне життя”

Знаменита українська акторка Наталія Сумська дала ексклюзивний коментар на рахунок свого життя після 24 лютого та розповіла, чим на даний момент займається.

“Просто треба винайняти офіс”. 37-річна екс-дружина Остапчука пояснила, як у 22 роки стала нотаріускою

Колишня дружина популярного українського телеведучого Володимира Остапчука Христина Горняк дала ексклюзивний коментар на рахунок своєї юридичної діяльності.

50-річна дружина Кличка повернулася до колишньої професії: виходить крутіше, ніж колись – “Це не просто”

Напередодні свого 50-річчя колишня дружина мера Києва Наталія Єгорова оголосила, що повертається до модельного бізнесу. Вже пройшли перші зйомки, які викликали не тільки захоплення, а й шквал емоцій.

Лілія Реус після розлучення з Муратом Налчаджиоглу буде ростити дитину одна: а у турка вже і “син” з’явився

Нещодавно турецький бізнесмен Мурат Налчаджиоглу освідчився своїй третій обраниці, блогерці Анастасії Фоксі. Що наразі відомо про стосунки пари, яка має дітей від попередніх шлюбів.