Цибульська зізналася, що сталося між нею та Дзідзьо після скандалу і розлучення співака: “Така історія”

Ще 5 років тому в інформаційному просторі активно говорили про те, що Оля Цибульська та Михайло Хома можуть бути коханцями, і вони активно цьому підігрували.

Чого тільки вартий їхній поцілунок в губи, який був реалізований на сцені перед багатотисячною аудиторією. І це при тому, що в обидвох були кохані чоловік та дружина.

Але все серйозно змінилося, коли під світло софітів вийшла колишня дружина співака. Ярослава Притула розповіла те, чого дует розповідати не хотів. Зокрема, Славія зізналася, що дійсно сильно переживала через сценічний флірт свого чоловіка та його куми.

Оля Цибульська зізналася, що сталося між нею та Дзідзьо

Коханий чоловік Олі Цибульської показав себе
Оля Цибульська зізналася, що сталося між нею та Дзідзьо

Також вона говорила і про те, що нібито зізнавалася Ользі про свої переживання, але у відповідь не отримувала не тільки підтримки, але й жодної реакції публічному просторі. Цибульська тримала інтригу та продовжувала піаритися.

Востаннє Дзідзьо та Оля Цибульська з’явилися на телебаченні разом в інтерв’ю для Каті Осадчої, в якому і коментували скандал, причиною якого стала Ярослава. Пізніше фанати почали помічати, що обидва майже не з’являються разом на публіці.

Навіть почала ходити інформація про те, що це розсварило колишніх друзів та кумів. Нещодавно Цибульська дала ексклюзивний коментар на цей рахунок, спростувавши дані новини, а також підкресливши, що попри тривалу розлуку, вони дуже хороші стосунки. Але так, вони дійсно не бачаться зараз.

“Наші стосунки не розпадуться ніколи. Ми бачилися вчора в офісі. У нас немає необхідності постійно спілкуватися та підтримувати контакт. Тому що для мене близькі люди – це ті, які можуть бачитися раз на сто років, але тобі класно з ними, завжди є про що поговорити. І у нас така історія. Нам вистачило буквально п’яти хвилин для того, щоб запитати, як у тебе, що в тебе, обійняти один одного та порадіти, що тримаємось”

Так, в інтерв’ю люкс FM Оля запевнила, що вона відноситься до того типажу людей, яким не потрібно постійно триматися на зв’язку, щоб залишатися хорошими товаришами. Михайло тим часом не квапиться говорити щось на цей рахунок.

Схожі статті

Аліна Гросу повела бойфренда на детектор брехні та назвала причину: “Краще, щоб таких розчарувань не було”

Аліна Гросу свого часу неабияк вигідна використала особисті історії для просування в шоу-бізнесі, адже кожна драма може перерости у прекрасну пісню чи кліп.

Ірина Горова публічно зізналася в коханні, і не колишньому чоловіку Потапу: вже відпустила його з Каменських

Знаменита українська продюсерка Ірина Горова зробила публічне звернення до своєї підопічної та зізналася їй у почуттях. Що відбувається, дізнайтеся в нашій статті.

Відома ведуча висловилася про свого колегу Сергія Кузіна та розповіла, куди він зник: “Він часто приїздить”

Радіоведуча повідомила, що донині продовжує спілкуватися з колегою та розповіла, з якої причини він поїхав за океан. Також, вона пояснила, чому називає його братом.