Юрій Горбунов прийняв рішення про розлучення і розповів, що сталося з багаторічним шлюбом: зустрів іншу

Свого часу Юрій Горбунов повідомив про розлучення з колишньою балериною Людмилою Горбуновою. Деталі розставання залишалися у таємниці. Але дещо все ж таки вийшло назовні.

Тривалий час публіка вважала, що ніколи не почує про те, що Юрій Горбунов розлучається зі своєю дружиною Людмилою. Їх об’єднували роки спільного життя, прекрасна донечка Ксенія, однаковий підхід до всього, тощо.

І єдине, що турбувало фанатів телеведучого — це відсутність в нього дітей. Горбунов так і не став батьком, і виховував у цьому союзі падчерку. Людмила в свою чергу ніколи не розповідала, чому не наважується народити, і що взагалі відбувається в цих стосунках.

Юрій Горбунов розповів деталі розлучення з Людмилою Горбуновою

Юрій Горбунов вразив розмовами про роботу за кордоном
Юрій Горбунов розповів деталі розлучення з Людмилою Горбуновою

Вже пізніше з’явилися плітки про роман Юрія з його колегою Катериною Осадчою. Здавалося, що шанувальники, які побачили між ними хімію, просто фантазували.

Але вони як ніхто мали рацію. Юрій та Катерина дійсно зустрічалися. І невдовзі ведучий заявив, що має важливе повідомлення для своєї публіки. В інтерв’ю він розповів, що виявляється розлучився з дружиною ще 2 роки тому. Однак не зізнався у тому, що причиною могла стати саме Осадча.

Ініціатива виявилася досить банальною. Мовляв, стосунки зжили себе, але вони залишаються рідними людьми і продовжують підтримувати взаємини. Людмила Горбунова не дала жодного ексклюзивного коментаря на цей рахунок, а потім переїхав до Сполучених Штатів Америки, де в неї живе дочка.

Юрій Горбунов показав свою колишню дружину Людмилу
Юрій Горбунов зізнався, що підтримує зв’язок з колишньою дружиною

Екс-подружжя продовжують спілкуватися попри розрив стосунків. Зірка зізнався, що не може просто обірвати зв’язок з людиною, з якою прожив півжиття. І Катерина Осадча це не тільки розуміє, але і приймає. Тим паче, що сама вона також підтримує спілкування з колишнім чоловіком Олегом Поліщуком.

Натомість, невідомо, чи спілкуються Катерина та Людмила між собою. Цілком імовірно, що цього немає, так як Юрій Горбунов навіть не став зачіпати дану тему. Досі просто впевнена, що причиною розставання Горбунова з колишньою дружиною стала саме Катерина.

Схожі статті

Аліна Гросу повела бойфренда на детектор брехні та назвала причину: “Краще, щоб таких розчарувань не було”

Аліна Гросу свого часу неабияк вигідна використала особисті історії для просування в шоу-бізнесі, адже кожна драма може перерости у прекрасну пісню чи кліп.

Ірина Горова публічно зізналася в коханні, і не колишньому чоловіку Потапу: вже відпустила його з Каменських

Знаменита українська продюсерка Ірина Горова зробила публічне звернення до своєї підопічної та зізналася їй у почуттях. Що відбувається, дізнайтеся в нашій статті.

Відома ведуча висловилася про свого колегу Сергія Кузіна та розповіла, куди він зник: “Він часто приїздить”

Радіоведуча повідомила, що донині продовжує спілкуватися з колегою та розповіла, з якої причини він поїхав за океан. Також, вона пояснила, чому називає його братом.