Аліна Гросу зізналася, чому раптом вийшла заміж за кордоном і натякнула на вагітність: “Від тебе, любий”

Не так давно знаменита українська співачка Аліна Гросу випустила кліп, в якому показала своє весілля. Після цього з'явилася інформація, що артистка дійсно вийшла заміж.

Про це повідомляли різні платформи, і навіть скандальний блогер Богдан Беспалов. Останньому навіть вдалося поспілкуватися з інсайдерам, в результаті чого стало відомо, що обранцем Аліни Гросу стала відома особистість, медійна. І нібито саме через це вона не хоче розкривати правду. Мовляв, маючи не хороший досвід у публічних стосунках на цей раз Аліна вирішила тримати коханого в тіні.

Так само з’явилась інформація про те, що між закоханими є певна конкуренція в стосунках, а також боротьба за лідерство. Втім Аліна надану інформацію відреагувала дуже гостро, а також зазначила, що розчарована тим, що в її оточенні є людина, яка продається.

Аліна Гросу зізналася, чому раптом вийшла заміж за кордоном і натякнула на вагітність

Аліна Гросу зізналася, чому раптом вийшла заміж за кордоном і натякнула на вагітність

Однак, піар-компанія, яка тримається на цьому весіллі поки що не припинилася. Нещодавно Аліна оприлюднила на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram інші кадри, на яких показала з різних ракурсів нареченого, причому приховуючи його обличчя, а також розповіла про свої почуття.

Також у деяких фазах можна помітити ніби натяк неймовірну вагітність. Однак, усе це поки що залишається суто фантазією.

Також шанувальниками була озвучена думка, що насправді наречена Аліни може бути Роман Полянський. Його профіль та вигляд зі спини дуже нагадує нареченого Гросу, і це багато чого пояснює.

Аліна Гросу зізналася, чому раптом вийшла заміж за кордоном і натякнула на вагітність

Нагадуємо, що 2 роки тому в мережі активно цікавилися тим, що робить коханий Аліни Гросу Роман, адже він є громадянином російської федерації, і в Україні жив небагато. Актор тим часом утримався від будь-яких коментарів, хоча українські зірки намагалися його захищати і говорили про тебе тому що він нібито повністю підтримує батьківщину своєї коханої. Через деякий час Гросу емігрувала до Сполучених Штатів Америки, а також натякнула на розставання з Полянським, але прямо нічого не сказала.

То вже зараз фанати впевнені, що можливо таким чином Аліна не тільки вирішила підняти свою акторську майстерність за допомогою каліфорнійської школи, але й знайшла прихисток для себе і коханого, де змогла сховатися і будувати майбутнє.

spot_img

Схожі статті

Плакала від радості і гордості. Лілія Подкопаєва зізналася, які слова сказав їй посол в Японії 29 років тому

Знаменита українська спортсменка Лілія Подкопаєва вразила мережу зізнанням про слова, які почула від українського посла після того, як отримала золоту медаль на чемпіонаті.

Пригадує слова покійної мами: де зараз і що каже Наталія Сумська – “Продовжуємо жити звичайне життя”

Знаменита українська акторка Наталія Сумська дала ексклюзивний коментар на рахунок свого життя після 24 лютого та розповіла, чим на даний момент займається.

“Просто треба винайняти офіс”. 37-річна екс-дружина Остапчука пояснила, як у 22 роки стала нотаріускою

Колишня дружина популярного українського телеведучого Володимира Остапчука Христина Горняк дала ексклюзивний коментар на рахунок своєї юридичної діяльності.

50-річна дружина Кличка повернулася до колишньої професії: виходить крутіше, ніж колись – “Це не просто”

Напередодні свого 50-річчя колишня дружина мера Києва Наталія Єгорова оголосила, що повертається до модельного бізнесу. Вже пройшли перші зйомки, які викликали не тільки захоплення, а й шквал емоцій.