“Встигла”: донька Ніни Матвієнко розповіла про важливе рішення, яке мама офіційно оформила перед смертю

Видатна українська співачка встигла оформити документ, який стосується її спадщини. Тоня Матвієнко дуже задоволена, що це питання вдалося вирішити до смерті матері.

Відома українська артистка Ніна Матвієнко несподівано померла за два дні до свого 76-річчя. Прихильники творчості жінки пережили жахливу втрату, адже Ніну Митрофанівну називали голосом України. Вона по-справжньому передавала канонічність нашої культури. Ще більший біль смерть співачки принесла її родині. Довгий час Тоня Матвієнко не могла коментувати смерть матері, а згодом виразила свої почуття записавши пісню про неньку.

Тоня Матвієнко поділилася своїми почуттями після втрати матері
Тоня Матвієнко поділилася своїми почуттями після втрати матері

В інтерв’ю для програми “Вікенд Нової Музики”, Тоня розповіла, що мама встигла зробити дуже важливий крок перед смертю. Вона підписала документ, що врегулював питання, щодо її творчої спадщини. Ще у лікарні родина співачки постала перед питанням, що буде з творчістю жінки. Артистка присвятила все своє життя співочій кар’єрі. Тому, здобутки видатної артистки потрібно було передати майбутнім поколінням й потурбуватися, щоб праця жінки не була змарнована.

Для Антоніни було дуже важливим зберегти здобутки матері. За словами зірки, Ніна Матвієнко встигла підписати контракт щодо продажу пісень. Тому тепер родина та шанувальники можуть бути спокійними. Творчість легенди буде жити вічно. А всі пісні жінки можна послухати на стрімінгових сервісах.

Тоня Матвієнко розповіла, що буде зі спадком матері
Тоня Матвієнко розповіла, що буде зі спадком матері

Нагадаємо, видатна артистка Ніна Мавієнко пішла з життя 8 жовтня 2023 року. А поховали зірку 11 жовтня у Києві. За словами зятя артистки, Арсена Мірзояна, знаменитість забрав рак. Довгий час, жінка приховувала свої проблеми зі здоров’ям від публіки, але не змогла побороти хворобу.

spot_img

Схожі статті

Плакала від радості і гордості. Лілія Подкопаєва зізналася, які слова сказав їй посол в Японії 29 років тому

Знаменита українська спортсменка Лілія Подкопаєва вразила мережу зізнанням про слова, які почула від українського посла після того, як отримала золоту медаль на чемпіонаті.

Пригадує слова покійної мами: де зараз і що каже Наталія Сумська – “Продовжуємо жити звичайне життя”

Знаменита українська акторка Наталія Сумська дала ексклюзивний коментар на рахунок свого життя після 24 лютого та розповіла, чим на даний момент займається.

“Просто треба винайняти офіс”. 37-річна екс-дружина Остапчука пояснила, як у 22 роки стала нотаріускою

Колишня дружина популярного українського телеведучого Володимира Остапчука Христина Горняк дала ексклюзивний коментар на рахунок своєї юридичної діяльності.

50-річна дружина Кличка повернулася до колишньої професії: виходить крутіше, ніж колись – “Це не просто”

Напередодні свого 50-річчя колишня дружина мера Києва Наталія Єгорова оголосила, що повертається до модельного бізнесу. Вже пройшли перші зйомки, які викликали не тільки захоплення, а й шквал емоцій.