Вдова Віталія Білоножка розповіла про останні години його життя: “Ми поцілувалися, він лагідно посміхнувся”

Вдова знаменитого вокаліста та народного артиста України Віталія Білоножка Світлана вперше розповіла про те, якими були останні години життя зірки.

Новина про смерть Віталія Білоножко прозвучала як грім серед ясного неба. Здебільшого публіка дізналася про трагедію в сім’ї завдяки близькому другу вокаліста. Він опублікував на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram публікацію-вдячність, в який розповів про те, як сильно цінував свого товариша, і якою втратою стала його смерть.

Вдова Віталія Білоножка розповіла про останні години його життя

Вдова Віталія Білоножка розповіла про останні години його життя

Примітно, що про Віталія останнім часом насправді не було нічого чутно. Повідомлялося, що через пандемію він закрився у себе вдома і майже не спілкувався з минулим оточенням. Чоловік постійно знаходився з сім’єю і мав проблеми зі здоров’ям. Однак, ніхто не очікував, що все станеться саме так.

І лише нещодавно його вдова Світлана дала ексклюзивний коментар, в якому розповіла про те, які ми були останні години життя Народного артиста. Виявляється, він був сповнений гармонії, спокою та турботи про інших.

Світлана Білоножко розповіла в інтерв’ю для Дмитра Гордона, що виявляється у вокаліста був цукровий діабет, але лікуватися він не надто хотів, і виходити в люди через недугу також. Мовляв, мріяв позбавитися від зайвої ваги, і потім показатися на сцені.

Одного вечора йому стало погано, і дружина вмовляла його поїхати в лікарню. Однак, чоловік навідріз відмовився. Тієї ночі в нього зупинилося серце.

“А він повертає голову і каже: “Що ти там збираєш? Нікуди я не поїду”. А лікар каже: “Збираймося і їдемо”. І ми поїхали. Усе було начебто нормально, але вони взяли аналізи й кажуть: “Зруйновано багато”… Ми поцілувалися, він посміхнувся нам лагідно і каже: “Ну, все, ідіть додому, моїх пташок погодуйте”. І вночі зупинилося серце”

Народний артист пішов з життя у доволі ранньому віці, і також зовсім не розраховував цього робити. У Віталія Білоножка були плани та мрії, і він дуже хотів повернутися до своїх слухачів. Ба більше, він навіть не здогадувався, наскільки багато в нього було фанатів і в останні роки ділився з дружиною думкою про те, що його всі забули.

Схожі статті

Реальна людина: як виглядає та сама Ніно з хіта Олега Винника, який присвятив цю пісню не дружині

Дискографія відомого співака Олега Винника налічує понад 80 пісень, за цей час деякі з них стали справжніми хітами. Артист розповів, хто ж був його музою у створенні легендарного треку "Ніно".

Він сильний, він мусить: Остапчук привіз Полтавській на роботу манну кашу власного приготування, бо захотіла

Українського шоумена Володимира Остапчука було помічено під офісом Катерини Полтавської з каструлею манної каші. Хрістіна Горняк та Олена Войтенко про це навіть не мріяли.