Хто забирає всі гроші у Григорія Решетніка? Ведучий зізнався, чому в нього взагалі немає власних коштів

Знаменитий український телеведучий Григорій Решетнік дав ексклюзивне інтерв'ю, в ході якого розповів про свій фінансовий стан справ. Чому у зірки немає власних коштів?

Григорій Решетнік вже давно зробив собі славу зразкового сім’янина. На даний момент він є багатодітним батьком, але навіть попри цей факт не наважився виїжджати за кордон 2 роки тому. Сім’я евакуювалася до Івано-Франківська, де їх прийняли батьки Христини.

Хто забирає всі гроші у Григорія Решетніка

Зараз сім’я проживає в Києві, і мешкає в орендованій квартирі. У новому інтерв’ю Григорій Решетнік зізнався чесно, що йому не вистачає коштів на придбання власного житла, але він повністю покриває розходи своєї дружини та власні витрати. Так само, він робить усе можливе, щоб його діти не знали жодних фінансових проблем.

Саме тому його діти отримують хорошу освіту, мають можливість насолоджуватися різноманітними розвагами, а також подорожувати.

Хто забирає всі гроші у Григорія Решетніка

Зокрема, у своєму свіжому коментарі Григорій зізнався, що заробляє не надто багато для середньостатистичної людини, але власних коштів взагалі немає, так як сімейним бюджетом розпоряджається його дружина Христина.

“Тому це велика сума для звичайних людей, і я, по-перше, дуже щасливий, що можу дозволити своїм дітям і собі жити без розкоші, але не відмовляти в тих речах, які найнеобхідніші: навчання, харчування – про відпочинок забули, – одяг. Але це велика сума для звичайної простої української сім’ї”

Однак, примітно, що вдалося встановити приблизний розмір доходів зірки. За словами Григорія це більше 100 тисяч гривень. Але для розуміння телеведучий заявив, що 3 маленьких хлопчики приблизно за день можуть проїсти 2 тисячі гривень. Що вже казати про інші статті витрат.

Також Григорій порівняв свої доходи з рівнем доходів свого батька, який отримує пенсію у розмірі 2 тисячі. За його словами, це неймовірно мало, і його родині не вистачило б навіть на 2 дні.

Нагадуємо, що Христина Решетнік також активно заробляє, але здебільшого за допомогою власного блогу. Так само зірка виконує обов’язки менеджера свого чоловіка.

Схожі статті

Аліна Гросу повела бойфренда на детектор брехні та назвала причину: “Краще, щоб таких розчарувань не було”

Аліна Гросу свого часу неабияк вигідна використала особисті історії для просування в шоу-бізнесі, адже кожна драма може перерости у прекрасну пісню чи кліп.

Ірина Горова публічно зізналася в коханні, і не колишньому чоловіку Потапу: вже відпустила його з Каменських

Знаменита українська продюсерка Ірина Горова зробила публічне звернення до своєї підопічної та зізналася їй у почуттях. Що відбувається, дізнайтеся в нашій статті.

Відома ведуча висловилася про свого колегу Сергія Кузіна та розповіла, куди він зник: “Він часто приїздить”

Радіоведуча повідомила, що донині продовжує спілкуватися з колегою та розповіла, з якої причини він поїхав за океан. Також, вона пояснила, чому називає його братом.