Дочка Маші Єфросиніної не прийняла шлях матері та відхрестилася від її вибору: “Я навіть просто не хочу”

Знаменита українська телеведуча Маша Єфросиніна дала ексклюзивний коментар на рахунок своєї дочки, яка останнім часом все менше з'являється в медіа.

Як відомо, Маша Єфросиніна ніколи не приховувала свою сім’ю від преси, часто розповідала про свій побут, стосунки з чоловіком, дітьми, тощо. В певний період часу її дочка Нана від Тимура Хромаєва з’являлася на сторінках гламурних журналів. Але чим далі дівчина дорослішає, тим менше про неї згадок в пресі. І виявляється, в цьому є логічне пояснення.

Зараз вже активно говорять про негативний вплив соціальних мереж на психіку людини. Зокрема, підростаюче покоління взагалі відмовляються від таких платформ як Instagram чи Facebook. Ділитися особистим для зумерів — це поганий тон. І це ставлення прослідковується навіть у дітей зірок, у тому числі українських.

Маша Єфросиніна розповіла, як її дочка ставиться до популярності

Нана Хромаєва і Маша Єфросиніна
Маша Єфросиніна розповіла, як її дочка ставиться до популярності. Нана Хромаєва і Маша Єфросиніна

Так, нещодавно Маша Єфросиніна розповіла про те, що її спадкоємиця Нана навідріз відмовляється з’являтися в її блозі та фігурувати в контенті. Ба більше, у дівчини є доволі тверда позиція на цей рахунок. Вона вважає, що суспільство і так доволі сильно контролює життя окремих індивідуумів, а з появою соціальних мереж цей тиск лише посилився.

Родина Маші Єфросиніної
Маша Єфросиніна розповіла, як її дочка ставиться до популярності

Для неї, як для доньки медійної персони ставати відомою для широкої публіки — це нераціональний та невиправданий крок, який може значно ускладнити їх життя.

“Каже: “Мамо, публічність – це тотальна відмова від свободи життя”. І каже: “Це обмеження моїх свобод. Ми живемо в такий час, що ми й так багато під що підлаштовуємося. Під обставини, під соцмережі, де є суто показове життя. Ми постійно боремося з подоланням несвобод і обмежень, які диктуються соціальним впливом”. Вона сказала: “Я не хочу… Я навіть просто не хочу, щоб хтось знав, який вигляд я маю!” – розповіла Єфросиніна у шоу Олени Кравець “Вдома поговоримо”.

Нагадуємо, що вже тривалий час Нана навчається за кордоном, що стало серйозним випробовуванням для зіркової матері. Однак на даний момент дочка Єфросиніної навпаки в безпеці.

Схожі статті

Аліна Гросу повела бойфренда на детектор брехні та назвала причину: “Краще, щоб таких розчарувань не було”

Аліна Гросу свого часу неабияк вигідна використала особисті історії для просування в шоу-бізнесі, адже кожна драма може перерости у прекрасну пісню чи кліп.

Ірина Горова публічно зізналася в коханні, і не колишньому чоловіку Потапу: вже відпустила його з Каменських

Знаменита українська продюсерка Ірина Горова зробила публічне звернення до своєї підопічної та зізналася їй у почуттях. Що відбувається, дізнайтеся в нашій статті.

Відома ведуча висловилася про свого колегу Сергія Кузіна та розповіла, куди він зник: “Він часто приїздить”

Радіоведуча повідомила, що донині продовжує спілкуватися з колегою та розповіла, з якої причини він поїхав за океан. Також, вона пояснила, чому називає його братом.