МастерШеф 13 сезон 6 випуск від 16.03. 2024: хто покинув шоу – “Не куштувала б я те, що вони готують”

Хто покинув "МастерШеф-13" вже відомо. Щоб дізнатися, хто з учасників назавжди вилетів з програми і не зможе боротися за звання переможця, ознайомтеся з нашою статтею.

Хто покинув “МастерШеф-13” стало відомо. На цей раз з шоу був вимушений піти Андрій.

Хто покинув МастерШеф-13

На цей раз учасникам довелося керувати найкращими кухарями країни. Яка команда від прозвучала, таку підлеглі супер-кухарі мали виконуват. А виконавцями на кухні стали самі судді, — Оля Мартиновська, Ектор Хіменес-Браво та Володимир Ярославський.

Це був ідеальний час для того, щоб перевірити любителів на вміння надавати чіткі коректні команди. Кожен зміг приміряти він роль шефа.

Учасники принесли усі продукти та аксесуари, давали чіткі вказівки, а Ектор, Ольга та Володимир лише виконували вимоги.

На цей раз глядачі взагалі не змогли визначитися з тим, хто мав піти з шоу у даному випадку, а тому здебільшого обговорювали абсолютно всіх учасників, а також деякі недоліки, які були помічені під час знімального процесу.

Хто покинув МастерШеф-13
Хто покинув МастерШеф-13

Але врешті-решт стало зрозуміло, що з новими викликами не вдалося впоратися саме Андрію, а тому його суді попросили залишити шоу.

Нагадуємо, що деякий час трансляція програма була поставлена на паузу. Після 2 4 лютого сезон був обірваний на середині, після чого відновився в ефірах лише через півроку. Зупинка була пов’язана не тільки із ситуацією в країні, але також відсутністю спонсорів. Тільки-но продюсери змогли віднайти нові компанії, як одразу ж продовжили транслювати випуски.

Втім, програма все ж таки оновилася. Здебільшого зміни торкнулися мови, яка звучала в серіях. Тепер всі учасники розмовляють лише українською, а також тематики конкурсів. Продюсер намагаються не забувати про те, що болить українцям найбільше, і постійно звертаються у сюжетах до теми волонтерства, захисту України, тощо. Якщо останній сезон не надто сподобався глядачам, то новий збирає набагато більше приємних відгуків.

Схожі статті

Реальна людина: як виглядає та сама Ніно з хіта Олега Винника, який присвятив цю пісню не дружині

Дискографія відомого співака Олега Винника налічує понад 80 пісень, за цей час деякі з них стали справжніми хітами. Артист розповів, хто ж був його музою у створенні легендарного треку "Ніно".

Він сильний, він мусить: Остапчук привіз Полтавській на роботу манну кашу власного приготування, бо захотіла

Українського шоумена Володимира Остапчука було помічено під офісом Катерини Полтавської з каструлею манної каші. Хрістіна Горняк та Олена Войтенко про це навіть не мріяли.