Ані Лорак не головна у серці свого іспанця: немолодий обранець співачки давно поставив іншу на перше місце

З моменту зізнання Ані Лорак про нові стосунки пройшло більше року. Тривалий час зірку підозрювали у тому, що вона знову вступила в мезальянс. І ці підозри виправдалися.

Вперше чутки про роман артистки з її духовним наставником почали ширитися в середині 2022-го. Кароліна дуже багато часу проводила поруч з Ісааком Віджраку. Разом вони займалися йогою, духовними практиками, медитаціями, тощо. Саме іспанець з грецьким корінням допомагав співачці впоратися з репутаційними проблемами, які в той період на неї навалилися.

Нагадуємо, що співачка після 24 лютого просто видалила особисту сторінку в соціальній мережі Instagram, аби уникнути тиску зі сторони суспільства, і зникла на на півроку.

Впродовж цього періоду фанати не могли встановити місцеположення артистки, а її дочка Софія здебільшого знаходилася поруч з батьком Муратом та мачухою Лілією.

Ані Лорак розповіла про сімʼю свого обранця

Ані Лорак засвітилася з новим коханцем-іноземцем
Ані Лорак розповіла про сімʼю свого обранця

Коли Кароліна вийшла на зв’язок, стало зрозуміло, що в неї відбулися серйозні зміни в особистому житті. Подейкували, що напередодні цих змін її покинув коханець, який не стерпів фінансових проблем. На цьому ґрунті фанати почали ділитися здогадками, що нібито Ісаак намагається використати артистку у своїх цілях, і здебільшого був підкорений її статками.

Іспанський коханець Ані Лорак Ісаак перервав мовчання та заговорив про онкохворобу
Ані Лорак розповіла про сімʼю свого обранця

Скандал набирав обертів, і вже незабаром журналісти встановили, що іспанець нібито одружений. У блозі чоловіка помітили фотографії з молодою жінкою, які він швидко видалив після оприлюднення своїх стосунків з артисткою.

Але Кароліна підозріло не реагувала на усе, що відбувалося в інформаційному просторі. Цьому знайшлося просте пояснення. Коли ситуація досягла свого апогею, Ісаак зробив публічне звернення, в якому зізнався, що в нього є доросла дочка. І саме вона була зображена на знімках, які викликали так багато хейту та обговорень.

Навіть зараз вони часто проводять час разом, дівчина з’являється у блозі батька регулярно. А стосунки в них настільки близькі, що кожне фото супроводжується обіймами, поцілунками, зізнаннями в ніжних родинних почуттях.

Схожі статті

Реальна людина: як виглядає та сама Ніно з хіта Олега Винника, який присвятив цю пісню не дружині

Дискографія відомого співака Олега Винника налічує понад 80 пісень, за цей час деякі з них стали справжніми хітами. Артист розповів, хто ж був його музою у створенні легендарного треку "Ніно".

Він сильний, він мусить: Остапчук привіз Полтавській на роботу манну кашу власного приготування, бо захотіла

Українського шоумена Володимира Остапчука було помічено під офісом Катерини Полтавської з каструлею манної каші. Хрістіна Горняк та Олена Войтенко про це навіть не мріяли.