Оля Полякова та Олег Винник
Історія Олі та Олега почалася ще до початку повномасштабного вторгнення. Зірки записали спільний трек, що мав бути презентований у березні 2022 року. Кліп був знятий за кошти компанії назву якої замовчують. Коли Вінник поїхав з України та довгий час не виходив на зв’язок, він неабияк підставив Полякову. Жінка “влетіла” на кругленьку суму.
![Полякова розповіла про образу на колегу з українського шоу-бізу Полякова розповіла про образу на колегу з українського шоу-бізу](https://sensatsiya.com/wp-content/uploads/2023/12/mycollages-2023-12-29t202343.135.jpg)
Наразі, Оля почуває образу на співака та не вважає за потрібним надалі з ним контактувати. Зараз вона самостійно вирішує питання, щодо вкладених коштів.
“Я не потиснула б руки Олегу Виннику. Не тому, що він втік чи не втік. А, тому що він мене підставив”, – розповіла Оля.
![Полякова розповіла про образу на колегу з українського шоу-бізу Полякова розповіла про образу на колегу з українського шоу-бізу](https://sensatsiya.com/wp-content/uploads/2024/01/polyakova-na-foto.jpg)
Ольга Сумська та В’ячеслав Хостікоєв
Відома українська акторка Оля Сумська має двох доньок. Старша, Антоніна Паперна наразі живе у Москві та мовчить про війну. В’ячеслав Хостікоєв у одному з інтерв’ю розповів, що з початку повномасштабної не спілкується з кузинкою, бо та просто не виходить на контакт.
“І я так пишу одне повідомлення, друге, третє, четверте. І тільки бачу, що продивилася, продивилася… Я пишу ще, пишу, пишу, але нуль відповіді. І все”, – повідомив В’ячеслав.
![Ольга Сумська з дочкою Антоніною Паперною Ольга Сумська з дочкою Антоніною Паперною](https://sensatsiya.com/wp-content/uploads/2024/01/mycollages-2024-01-15t141125.968.jpg)
Ці слова, стали чудовим приводом для гучного заголовка: “В москві заробляє криваві рублі, на похорон бабусі не зреагувала”. Побачивши це Сумська відреагувала миттєво. У своєму Instagram жінка виклала досить різке сторіс, у якому назвала чи то племінника, чи то інтерв’юєра “огидною потворою”.
![Ольга Сумська відреагувала на інтерв'ю В'ячеслава Хостікоєва](https://sensatsiya.com/wp-content/uploads/2023/11/mycollages-2023-11-30t010919.276.jpg)
Своєю чергою, Хостікоєв вирішив згладити конфлікт. Чоловік зізнався, що розуміє тітку, бо заголовок вийшов дуже неприємним. Він її дуже любить та поважає, і вдячний за участь у похоронах любої бабусі.