Полякова не подасть руки Виннику, а Сумська образилася на рідного племінника: гучні сварки в шоу-бізнесі

Шоу-бізнес всього світу наповнений скандалами, сварками та розбірками. Українські зірки не виключення. Як з'ясовують стосунки наші знаменитості?

Оля Полякова та Олег Винник

Історія Олі та Олега почалася ще до початку повномасштабного вторгнення. Зірки записали спільний трек, що мав бути презентований у березні 2022 року. Кліп був знятий за кошти компанії назву якої замовчують. Коли Вінник поїхав з України та довгий час не виходив на зв’язок, він неабияк підставив Полякову. Жінка “влетіла” на кругленьку суму.

Полякова розповіла про образу на колегу з українського шоу-бізу
Полякова розповіла про образу на колегу з українського шоу-бізу

Наразі, Оля почуває образу на співака та не вважає за потрібним надалі з ним контактувати. Зараз вона самостійно вирішує питання, щодо вкладених коштів.

“Я не потиснула б руки Олегу Виннику. Не тому, що він втік чи не втік. А, тому що він мене підставив”, – розповіла Оля.

Полякова розповіла про образу на колегу з українського шоу-бізу
Полякова розповіла про образу на колегу з українського шоу-бізу

Ольга Сумська та В’ячеслав Хостікоєв

Відома українська акторка Оля Сумська має двох доньок. Старша, Антоніна Паперна наразі живе у Москві та мовчить про війну. В’ячеслав Хостікоєв у одному з інтерв’ю розповів, що з початку повномасштабної не спілкується з кузинкою, бо та просто не виходить на контакт.

“І я так пишу одне повідомлення, друге, третє, четверте. І тільки бачу, що продивилася, продивилася… Я пишу ще, пишу, пишу, але нуль відповіді. І все”, – повідомив В’ячеслав.

Ольга Сумська з дочкою Антоніною Паперною
Ольга Сумська з дочкою Антоніною Паперною

Ці слова, стали чудовим приводом для гучного заголовка: “В москві заробляє криваві рублі, на похорон бабусі не зреагувала”. Побачивши це Сумська відреагувала миттєво. У своєму Instagram жінка виклала досить різке сторіс, у якому назвала чи то племінника, чи то інтерв’юєра “огидною потворою”.

Ольга Сумська відреагувала на інтерв'ю В'ячеслава Хостікоєва
Ольга Сумська відреагувала на інтерв’ю В’ячеслава Хостікоєва

Своєю чергою, Хостікоєв вирішив згладити конфлікт. Чоловік зізнався, що розуміє тітку, бо заголовок вийшов дуже неприємним. Він її дуже любить та поважає, і вдячний за участь у похоронах любої бабусі.

Схожі статті

Надя Дорофєєва розповіла про весілля з Мішею Кацуріним: двічі розлученим батьком двох маленьких дітей

Відома українська співачка Надя Дорофєєва вперше прокоментувала своє таємне весілля з ресторатором Мішею Кацуріним та зізналась, чи поладнала з дітьми коханого від першого шлюбу.

Чи повернеться колись Дзідзьо і чому він цього не хоче? Плани співака вийшли назовні: “Будуть інші часи”

2 роки тому Михайло Хома повідомив про те, що ставить на паузу сценічну діяльність його персонажа Дзідзьо. Увесь цей час артист виступав під своїм справжнім ім'ям з доволі серйозною програмою.

Куди зник завойовник жіночих сердець Олег Винник: “Я бачив цей сон крайніх 10-15 разів”. Подробиці

Відомий співак Олег Винник вийшов на зв'язок та пояснив причину свого тривалого зникнення: де наразі перебуває артист та чим займається весь цей час?

Їх можна зустріти в супермаркеті: Ектор Хіменес-Браво, Катя Осадча, Оля Полякова та інші зірки “з народу”

Далеко не всі знаменитості продовжують вести звичайний образ життя після того, як отримують свою порцію популярності, і все ж таки деякі з них обирають бути з народом.