Оля Полякова розповіла, як декілька її слів призвели до розлучення: Вадим Буряковський все сприйняв серйозно

Відома українська співачка Оля Полякова завжди відкрито говорила зі своєю аудиторією на рахунок стосунків з чоловіками, адже їй було чим поділитися та що порадити.

Оля Полякова вийшла заміж у ранньому віці, і доволі вдало. А вже потім їх вдалося побудувати успішну сценічну кар’єру, а також виростати двох прекрасних дівчат. Коли зірка виношувала дочку Алісу, вона вже була популярною.

Оля Полякова розповіла, як зруйнувала шлюб Вадима Буряковського

Оля Полякова прокоментувала істерики молодшої доньки, яку віддала в дитячий будинок
Оля Полякова розповіла, як зруйнувала шлюб Вадима Буряковського

Але зі своїм майбутнім чоловіком Вадимом Оля познайомилася у ті часи, коли лише намагалася пробитися на верх. У співачки на той момент був агент, вона активно виступала на різноманітних корпоративах, але і навіть мови не йшло про успішні кліпи ще концерти. Саме на одному з таких корпоративів вона познайомилася з бізнесменом Буряковським.

Після виступу дівчину запросили приєднатися до банкету, і вона охоче погодилася. Оля впевнена, що на той момент їй вдалося підкорити свого майбутнього благовірного своєю відкритістю, гумором та веселим норовом. У Вадима та його дружини дітей не було, але був присутній штам в паспорті. Саме це завадило йому вступити у роман з молодою красунею.

У своїх інтерв’ю Оля розповідала, що одразу ж поставила ультиматум: або чоловік розлучається, або вони ніколи не стануть парою. Вадим сприйняв слова молодої дівчини серйозно, і одразу ж розійшовся з дружиною. І вже незабаром Полякова обрадувала його новиною, адже завагітніла.

Насправді Вадим мріяв стати батьком, але з колишньою дружиною якось не складалося. Оля Полякова подарувала йому бажане майже одразу. Він натомість дав їй можливість будувати блискучу сценічну кар’єру, яка згодом врятує його фінансове становище. Коли Вадим збанкрутував, саме Оля Полякова взяла у свої руки управління родиною та коштами. Сім’я залишалася на плаву попри те, що бізнесмен не міг її забезпечити.

Яка різниця у віці у Полякової з чоловіком
Оля Полякова розповіла, як зруйнувала шлюб Вадима Буряковського

Не так давно ходили чутки про те, що Оля Полякова та Вадим розлучаються, однак співачка неодноразово спростувала дані чутки, а також пояснила, що знає, хто являється джерелом. За її словами, попри труднощі у даному союзі, розлученням досі і не пахне.

spot_img

Схожі статті

Плакала від радості і гордості. Лілія Подкопаєва зізналася, які слова сказав їй посол в Японії 29 років тому

Знаменита українська спортсменка Лілія Подкопаєва вразила мережу зізнанням про слова, які почула від українського посла після того, як отримала золоту медаль на чемпіонаті.

Пригадує слова покійної мами: де зараз і що каже Наталія Сумська – “Продовжуємо жити звичайне життя”

Знаменита українська акторка Наталія Сумська дала ексклюзивний коментар на рахунок свого життя після 24 лютого та розповіла, чим на даний момент займається.

“Просто треба винайняти офіс”. 37-річна екс-дружина Остапчука пояснила, як у 22 роки стала нотаріускою

Колишня дружина популярного українського телеведучого Володимира Остапчука Христина Горняк дала ексклюзивний коментар на рахунок своєї юридичної діяльності.

50-річна дружина Кличка повернулася до колишньої професії: виходить крутіше, ніж колись – “Це не просто”

Напередодні свого 50-річчя колишня дружина мера Києва Наталія Єгорова оголосила, що повертається до модельного бізнесу. Вже пройшли перші зйомки, які викликали не тільки захоплення, а й шквал емоцій.