Як Камалія поступилася чоловіком-багатієм іншій жінці: вона заміжня і теж мама, а зірку на дух не переносить

Знаменита українська співачка Камалія завжди пишалася своїм шлюбом та з гордістю показувала публіці коханого чоловіка, який набув статусу мільярдера.

Артистка постійно виходила разом з ним на червоні доріжки, а також створювала кліпи, в яких знімала коханого. В свою чергу мільярдер завжди підтримував свою дружину, навіть не дивлячись на відсутність у неї великої кількості шанувальників.

Не можуть одне без одного навіть після розлучення: що між Камалією та Захуром
Камалія розповіла, чому вирішила відпустити чоловіка-мільярдера

Здавалося, що цю пару неможливо розлучити. Однак, останні події внесли не тільки розлад у цей шлюб, а повністю його знищили. Ще до 24 лютого багатій давав ексклюзивне інтерв’ю, в якому зізнався, що навіть третину часу не проводить вдома. Серйозна зайнятість відобразилася на його житті, і бізнесмен дуже багато часу проводив в Англії, а також в Пакистані.

Як Камалія поступилася чоловіком-багатієм іншій жінці

Камалія воює з донькою Захура від першого шлюбу
Камалія розповіла, чому вирішила відпустити чоловіка-мільярдера

На батька дочки-двійнята чекали в Україні, в Києві. Дівчата відвідували рідну школу, і точно не розраховували, що раптом їм доведеться все покинути та поїхати разом з ним до Великобританії. Втім, події в країні внесли свої корективи у життя сім’ї.

А вже незабаром і Камалії довелося приєднатися до дітей та коханого чоловіка. Але врешті-решт, співачка просто поступилася коханим інший.

Мова йде про старшу дочку багатія Таню, з якою у зірки багаторічний конфлікт. На цей раз жінки не змогли по ладнати через те, що матір Тані — росіянка.

Мохаммад встав на сторону своєї спадкоємиці, що вразило Камалію та змусило її зробити неочікуваний вибір. Зірки попередили, що не дивлячись на офіційне розлучення, вони продовжуватимуть імітувати родину, бачитися, проводити разом час, і все це заради двійнят, які мають потребу в обидвох батьках. Неодноразово в мережі з’являлася інформація, що екс-пара зійшлася, але артистка спростувала дану інформацію.

Тим не менш, фанати досі сподіваються, що зіркова сім’я зможе залагодити конфлікт, який виник та повернеться до минулого образу життя.

Схожі статті

Аліна Гросу повела бойфренда на детектор брехні та назвала причину: “Краще, щоб таких розчарувань не було”

Аліна Гросу свого часу неабияк вигідна використала особисті історії для просування в шоу-бізнесі, адже кожна драма може перерости у прекрасну пісню чи кліп.

Ірина Горова публічно зізналася в коханні, і не колишньому чоловіку Потапу: вже відпустила його з Каменських

Знаменита українська продюсерка Ірина Горова зробила публічне звернення до своєї підопічної та зізналася їй у почуттях. Що відбувається, дізнайтеся в нашій статті.

Відома ведуча висловилася про свого колегу Сергія Кузіна та розповіла, куди він зник: “Він часто приїздить”

Радіоведуча повідомила, що донині продовжує спілкуватися з колегою та розповіла, з якої причини він поїхав за океан. Також, вона пояснила, чому називає його братом.