Соловій стала коханкою, а Вакарчук пішов від дружини, і тепер вони не спілкуються: зірки розповіли правду

Свого часу продюсера та підопічну активно підозрювали у романі, і обидва дані чутки не підтверджували. Втім, Соловій стверджувала, що ніколи коханкою не була.

На питання про можливий роман зі Святославом Вакарчуком Христина Соловій завжди відповідала однозначно. Її з продюсером не пов’язують любовні стосунки. Примітно, що до зустрічі з підопічною музиканта взагалі ніколи не намагалися звинувачувати у невірності дружині. Але чим далі заходила співпраця, тим більше подібних чуток з’являлося.

Врешті-решт, Соловій заявила, що взагалі ніколи нікому коханкою не була, хоча в школі закохалася в чужого хлопця.

Цікаво, що дане зізнання доволі неймовірним чином відігралося після. Вже активно говорили про те, що Вакарчук та Соловій насправді не співпрацюють. Однак співачка не говорила про те, чи розірвала контракт з продюсером. Її пісні ставали все дедалі незалежними, а почерку Вакарчука навіть не відчувалося.

Христина Соловій та Святослав Вакарчук розповіли про своє особисте життя

Христина Соловій та Сергій Жадан публічно розповіли про почуття
Христина Соловій та Святослав Вакарчук розповіли про своє особисте життя

Ба більше, ходила також інформація про те, що саме Жадан буде далі просувати свою подругу. Сергій та Христина все частіше з’являлися разом на публіці, а потім стало відомо про їхні стосунки. Пару піймали, поки вони ходили за руки по вулиці. І це при тому, що у письменника на той момент була дружина. Майже одразу після цієї інформації стало відомо, що поет розлучається.

Дані зміни співпали якраз із кардинальними змінами у житті Святослава Вакарчука. На той момент в нього народилася друга донечка Соломія від Євгенії Яцути. Судячи з усього, саме тінь продюсерки лягала на взаємини Святослава і його колишньої дружини. Адже все ж таки він пішов від неї до іншої.

Христина Соловій та Святослав Вакарчук розповіли про своє особисте життя

І лише нещодавно його підопічна Христина зізналася, що з ним контракт розірвала, а любовні стосунки з Жаданом в неї були, і це у той період, коли він був ще розписаний зі своєю дружиною. Будучи одруженим, чоловік все ж таки почав залицятися до співачки і в них сталася інтрижки. Пізніше Христина зрозуміла, що кохає іншого і не стала обманювати Сергія, а тому пішла.

Схожі статті

Реальна людина: як виглядає та сама Ніно з хіта Олега Винника, який присвятив цю пісню не дружині

Дискографія відомого співака Олега Винника налічує понад 80 пісень, за цей час деякі з них стали справжніми хітами. Артист розповів, хто ж був його музою у створенні легендарного треку "Ніно".

Він сильний, він мусить: Остапчук привіз Полтавській на роботу манну кашу власного приготування, бо захотіла

Українського шоумена Володимира Остапчука було помічено під офісом Катерини Полтавської з каструлею манної каші. Хрістіна Горняк та Олена Войтенко про це навіть не мріяли.