Більше не українка офіційно: Регіна Тодоренко таємно отримала російське громадянство і поставила крапку

Знаменита українська телеведуча Регіна Тодоренко проживає у Москві дуже давно, і після 24 лютого стала доволі скандальною персоною через свою позицію.

Зірка тривалий час відмовчувалася, що дуже не сподобалося публіці, а пізніше взагалі заявила, що для неї її сім’я важливіша. А як відомо, Топалови підтримують усе, що відбувається. Не змогли вивести на реакцію Регіну ні її близькі друзі, ні даже смерть колишнього хлопця.

Влад Топалов заявив, що не розведеться з Тодоренко
Регіна Тодоренко отримала російське громадянство і паспорт

А пізніше Тодоренко взагалі почала публікувати доволі дивний контент та публікації, які настільки ошелишили публіку, що зірку припинили критикувати.

Хіба що хвилю критики Регіна на себе накликала через публікацію, в якій раптово почала сумувати за рідною Одесою. І це на тлі не дуже приємних новин з міста.

Регіна Тодоренко отримала російське громадянство і паспорт

Регіна Тодоренко та Влад Топалов потрапили в скандал
Регіна Тодоренко отримала російське громадянство і паспорт

Днями ж стало відомо, що телеведуча нібито отримала російське громадянство і офіційно стала росіянкою. Про це пишуть російські ЗМІ. За даними, Тодоренко отримала паспорт РФ кілька днів тому і, ймовірно, встигла взяти участь у так званих “виборах”. Раніше зрадниця не поспішала брати громадянство Росії.

Нагадуємо, що інсайдери повідомляли російським та українським журналістам про те, що Регіна Тодоренко нібито не може покинути Москву через свого свекра. Мовляв, співачка мріяла це зробити, але батько влада Топалова тримає сім’ю у залізному кулаці. В результаті зірка нібито опинилася у безвихідній ситуації, із якої не може вибратися через дітей, яких Топаловим тримають біля себе. Окрім того з’являлася інформація про дуже погане ставлення до співачки в будинку, але сама Регіна ніяк не підтверджувала цю, її і навіть не натякала на проблеми.

Подібні повідомлення в медіа могли бути примітивною спробою всидіти на двох стільцях. Але дещо з поданої інформації дійсно відповідало дійсності. Наприклад, той факт, що Влад Топалов не працює і повністю знаходиться на забезпеченні у свого батька. Звідси і береться контроль чоловіка над родиною його сина.

spot_img

Схожі статті

Пригадує слова покійної мами: де зараз і що каже Наталія Сумська – “Продовжуємо жити звичайне життя”

Знаменита українська акторка Наталія Сумська дала ексклюзивний коментар на рахунок свого життя після 24 лютого та розповіла, чим на даний момент займається.

“Просто треба винайняти офіс”. 37-річна екс-дружина Остапчука пояснила, як у 22 роки стала нотаріускою

Колишня дружина популярного українського телеведучого Володимира Остапчука Христина Горняк дала ексклюзивний коментар на рахунок своєї юридичної діяльності.

50-річна дружина Кличка повернулася до колишньої професії: виходить крутіше, ніж колись – “Це не просто”

Напередодні свого 50-річчя колишня дружина мера Києва Наталія Єгорова оголосила, що повертається до модельного бізнесу. Вже пройшли перші зйомки, які викликали не тільки захоплення, а й шквал емоцій.

Лілія Реус після розлучення з Муратом Налчаджиоглу буде ростити дитину одна: а у турка вже і “син” з’явився

Нещодавно турецький бізнесмен Мурат Налчаджиоглу освідчився своїй третій обраниці, блогерці Анастасії Фоксі. Що наразі відомо про стосунки пари, яка має дітей від попередніх шлюбів.