Віра Брежнєва та Меладзе не змогли приховати своє воззʼєднання після розлучення: “Як нам було добре”

Скандальний український блогер Богдан Беспалов поділився не популярною думкою на рахунок того, що Віра Брежнєва насправді повернеться до Костянтина Меладзе.

Чутки про роман між одруженим Костянтином Меладзе та заміжнею Вірою Брежнєвою з’являлися в пресі регулярно. І на це були причини. Адже дому без вогню не буває. Втім, коли правда дійсно вийшла назовні, дружина Костянтина Шотайовича настала терпіти його поведінку та розлучилася. Подейкували, що для нього це було несподівано, і він взагалі не розраховував на такий перебіг подій.

Віра Брежнєва та Меладзе не змогли приховати своє воззʼєднання

Чому Меладзе одружився на Вірі Брежнєвій
Віра Брежнєва та Меладзе не змогли приховати своє воззʼєднання

Але даний шлюб не протривав довго. Лише 2 роки тому Віра Брежнєва говорила про те, що хотіла б народити від свого чоловіка, а вже незабаром вони розійшлися. При цьому реальна причина розставання залишилася секретом для більшості аудиторії. Подейкували, що Костянтин знову наступив на ті самі граблі — зрадив коханій дружині, після чого не зміг приховати свої походи наліво.

Тим часом в українському медійному просторі взагалі з’являлася версія, що причиною розлучення стали різні політичні погляди, а також позиція на рахунок необхідної поведінки в медіа. Віра, тим не менш, не тільки пішла від чоловіка, але навіть змінила свій псевдонім. Спочатку це сприйняла як спробу повернутися на українську сцену, але згодом стало зрозуміло, що ймовірно продюсер відібрав право користуватися прізвищем Брежнєва.

Богдан Беспалов впевнений, що такою ситуація довго зберігатися не буде, і Віра, захоче повернути собі популярність, а тому повернеться і до чоловіка.

“Чисто суб’єктивно спостерігаючи за цим, у мене складається особисто враження, що Віра якраз таки планує зараз певну операцію з відновлення спілкування та стосунків з Меладзе. Можливо, не у форматі ностальгія по шлюбу, як нам було добре. Швидше за все до формату шлюбу не повернуться, але те, що Вірі терміново необхідно відновити зв’язок із Костею – це 100%. Тому що їй потрібні хіти, їй потрібна музика”

Схожі статті

Реальна людина: як виглядає та сама Ніно з хіта Олега Винника, який присвятив цю пісню не дружині

Дискографія відомого співака Олега Винника налічує понад 80 пісень, за цей час деякі з них стали справжніми хітами. Артист розповів, хто ж був його музою у створенні легендарного треку "Ніно".

Він сильний, він мусить: Остапчук привіз Полтавській на роботу манну кашу власного приготування, бо захотіла

Українського шоумена Володимира Остапчука було помічено під офісом Катерини Полтавської з каструлею манної каші. Хрістіна Горняк та Олена Войтенко про це навіть не мріяли.