“Я закохана”: Злата Огнєвіч вперше розповіла про нового обранця та зізналася у своїх почуттях до нього

Популярна українська співачка Злата Огнєвич дала ексклюзивне інтерв'ю, в якому вперше розповіла про зміни у своєму особистому житті. Що відбувається?

Як відомо, зйомок у романтичному реаліті-шоу “Холостячка” Златі Огнєвіч довелося дуже нелегко. Розставання з Андрієм Задворним було важким і розбило зірці серце. Обидва потім дізналися, що записалися на психотерапію. Однак бізнесмен прийшов до тями набагато швидше, ніж його колишня дівчина.

Так, вже через декілька місяців підприємець зізнався, що готовий вступити у нові стосунки, хоча і реалізував це бажання не одразу. Натомість Злата говорила про те, що їй необхідний час, аби відновитися, і вона не збирається поки що крутити романи.

Злата Огнєвіч відповіла, чи має коханого та розповіла про свої почуття

Українська виконавиця Злата Огнєвіч показала свою бабусю
Злата Огнєвіч відповіла, чи має коханого та розповіла про свої почуття

Днями вийшло нове інтерв’ю з артисткою, в якому Слава Дьомін поцікавився, чи перебуває вона зараз в стосунках. Відповідь була неоднозначною, але з натяком на те, що обранець все ж таки і є, хоча стосунки все ще не набули паттерну серйозності. Мовляв, коли все стане більш-менш зрозуміло, тоді Злата буде готовою розповісти про те, що відбувається у романтичні сфері.

Скажімо так, я закохана, і закохана в життя, в творчість, в людей, і можливо ще в когось або щось… Можливо коли прийде час, я поділюся. Але коли буде що розповісти. Нічого не приховується. Просто коли було-б про що розповісти серйозне, я б розповіла”, —зізналася співачка.

Нагадуємо, що після завершення шоу стало відомо, що Андрій Хветкевич виявляється зійшовся зі своїм колишнім хлопцем. Втім, чоловік наполягав на тому, що його цікавлять і жінки. Врешті-решт, Злата була запрошеною на їхнє весілля, і фактично стала єдиною, хто зміг дістатися на захід із усіх учасників проекту.

Пізніше у співачки також налагодилися стосунки з фаворитом Дмитром Шевченком. А от з Андрієм помиритися не вдалося. Бізнесмен дозволяв собі багато негативних висловлювань на адресу виконавиці, після чого зв’язок між ними повністю обірвався.

Схожі статті

Аліна Гросу повела бойфренда на детектор брехні та назвала причину: “Краще, щоб таких розчарувань не було”

Аліна Гросу свого часу неабияк вигідна використала особисті історії для просування в шоу-бізнесі, адже кожна драма може перерости у прекрасну пісню чи кліп.

Ірина Горова публічно зізналася в коханні, і не колишньому чоловіку Потапу: вже відпустила його з Каменських

Знаменита українська продюсерка Ірина Горова зробила публічне звернення до своєї підопічної та зізналася їй у почуттях. Що відбувається, дізнайтеся в нашій статті.

Відома ведуча висловилася про свого колегу Сергія Кузіна та розповіла, куди він зник: “Він часто приїздить”

Радіоведуча повідомила, що донині продовжує спілкуватися з колегою та розповіла, з якої причини він поїхав за океан. Також, вона пояснила, чому називає його братом.