“Мами 2 тижні вдома не було”: Наталія Могилевська після всиновлення двох дітей не змінила свій образ життя

Популярна українська співачка Наталія Могилевська декілька місяців тому зізналася у тому, що стала матір'ю. У артистки відтепер аж дві дочки.

Наприкінці минулого року в мережі з’явилась інформація про те, що Наталія Могилевська імовірно стала матір’ю. І ці дані вийшли назовні абсолютно випадково. Справа в тому, що співачка засвітилася в місті разом з маленькою дівчинкою, яка зверталася до неї, як до мами. Зважаючи на той факт, що у зірки останнім часом налагодилося особисте життя та з’явився чоловік, якому вона все тіло довіряє, такий поворот подій насправді був би не дивним.

Але шанувальники все одно були вражені раптовою зміною уявлення про те, як знаменитість проживає свої будні. Наталя Могилевська ніяк не відреагувала на дану новину, адже вочевидь вже мала план на рахунок того, як розповісти людям про те, що вона мама двічі.

Наталія Могилевська розповіла, як діти реагують на її гастролі

Могилевська розповіла, скільки коштує її лук дня
Наталія Могилевська розповіла, як діти реагують на її гастролі

В новорічну ніч Наталія Могилевська розповіла про своє щастя. Однак показувати дочок відмовилася навідріз. Мовляв, в них має бути нормальне життя, а публічність сильно завадить. Окрім того, вони тільки почали адаптуватися.

Але дещо залишається незмінним: зіркова мама продовжує гастролювати країною, а отже не буває вдома.

Нещодавно співачка вперше розповіла про те, як насправді її діти реагують на такі тривалі розлуки. Зокрема під час свого останнього концерту вона зі сцени подякувала їм за їхню підтримку та розуміння, заявивши, що її не було поруч аж 2 тижні.

Виявляється, діти ставляться до діяльності матері з повагою, а материнство жодним чином не вплинуло на можливість артистки і надалі присвячувати себе кар’єрі.

“Низький уклін моїй родині за підтримку, ніжність і терпіння, бо мами два тижні вдома майже не було”

Нагадуємо, що про свого нового чоловіка Наталія Могилевська розповіла 2 роки тому після 24 лютого. Тоді ж вона зізналася, що саме він супроводжує її у найнебезпечніші точки країни. Так само обранець допоміг артистці евакуювати її вагітну сестру до Франції, де вона і народила її племінника.

Схожі статті

Аліна Гросу повела бойфренда на детектор брехні та назвала причину: “Краще, щоб таких розчарувань не було”

Аліна Гросу свого часу неабияк вигідна використала особисті історії для просування в шоу-бізнесі, адже кожна драма може перерости у прекрасну пісню чи кліп.

Ірина Горова публічно зізналася в коханні, і не колишньому чоловіку Потапу: вже відпустила його з Каменських

Знаменита українська продюсерка Ірина Горова зробила публічне звернення до своєї підопічної та зізналася їй у почуттях. Що відбувається, дізнайтеся в нашій статті.

Відома ведуча висловилася про свого колегу Сергія Кузіна та розповіла, куди він зник: “Він часто приїздить”

Радіоведуча повідомила, що донині продовжує спілкуватися з колегою та розповіла, з якої причини він поїхав за океан. Також, вона пояснила, чому називає його братом.