Зірки “Танців з зірками”, які всіх розчарували: емігрант Влад Яма, зрадник Макс Леонов, запроданка Марченко

Танцювальний проєкт на телеканалі "1+1" приніс українському шоу-бізнесу масу зірок, але так само подарував певне розчарування у знаменитостях.

Влад Яма

Влад Яма зізнався, в якому місті США укорінився після виїзду
Зірки Танців з зірками, які всіх розчарували

Так склалося, що Влад завжди позиціонував себе як доволі відповідального громадянина з активною позицією. Втім, з 24 лютого він набагато рідше почав виходити на зв’язок, а актуальних фотографій взагалі не публікував. Публіка здогадалася, в чому справа, і було логічно, що зірка пожертвував своїм контентом не заради репутації, а це означало, що він втік за кордон.

Через декілька місяців танцюрист визнав, що дійсно поїхав разом з сім’єю до Сполучених Штатів Америки, але повністю підтримує Україну та займається волонтерством. Звичайно, це йому не допомогло, і по сей день хореограф піддається небувалій критиці зі сторони співвітчизників.

Юрій Горбунов

Юрій Горбунов показав, як виглядає його перша дружина
Зірки Танців з зірками, які всіх розчарували

Юрію Горбунову десятиріччями вдавалося зберігати позитивний образ, і лише у 2023-у він серйозно похитнувся. Сталося це через його комедію, яка отримала часткове державне фінансування у період, коли глядачі як ніколи слідкують за розподіленням державних коштів. Під тиском суспільства ведучий згодом відмовився від цих грошей, але виправити зіпсовані стосунки з публікою не вдалося.

Оксана Марченко

Невістка Оксани Марченко показала архівні знімки з весілля
Зірки Танців з зірками, які всіх розчарували

Оксана Марченко роками скаржилася на те, що її репутацію намагаються зіпсувати на українському ТБ. Але найрішучіший крок до цього вона зробила сама, 16 лютого 2022-го. І можна сказати, що саме вона стала найбільшим розчаруванням українського глядача, який колись її обожнював, а пізніше дізнався, кого насправді просував своєю любов’ю та увагою.

Макс Леонов

Макс Леонов повідомив, що розійшовся з цивільною дружиною
Зірки Танців з зірками, які всіх розчарували

Приблизно через 5 років шлюбу танцівник зрадив дружину з партнеркою, з якою тоді танцював. Роман тривав близько року, поки дівчина не повідомила про це Юлії. Через певний час дружина вирішила дати Максові другий шанс. У січні минулого року Макс Леонов зізнавався про кризу у стосунках з дружиною. Нещодавно зірка також повідомив про розлучення. Досі зрада хореографа залишається найскандальнішою новиною, яка стосувалася танцювального проєкту.

Схожі статті

Аліна Гросу повела бойфренда на детектор брехні та назвала причину: “Краще, щоб таких розчарувань не було”

Аліна Гросу свого часу неабияк вигідна використала особисті історії для просування в шоу-бізнесі, адже кожна драма може перерости у прекрасну пісню чи кліп.

Ірина Горова публічно зізналася в коханні, і не колишньому чоловіку Потапу: вже відпустила його з Каменських

Знаменита українська продюсерка Ірина Горова зробила публічне звернення до своєї підопічної та зізналася їй у почуттях. Що відбувається, дізнайтеся в нашій статті.

Відома ведуча висловилася про свого колегу Сергія Кузіна та розповіла, куди він зник: “Він часто приїздить”

Радіоведуча повідомила, що донині продовжує спілкуватися з колегою та розповіла, з якої причини він поїхав за океан. Також, вона пояснила, чому називає його братом.