“Знаю, від кого пішов той посил”: В’ячеслав Узелков відреагував на новину про свою смерть та вразив заявою

Знаменитий український спортсмен В'ячеслав Узелков публічно відреагував на новину про свою смерть та вразив зізнанням про те, що знає, хто є автором фейку.

Декілька місяців тому стало відомо про серйозні негаразди зі здоров’ям відомого українського спортсмена В’ячеслава Узелкова. Зірка заявив, що це з ним зробив професійний спорт. А пізніше взагалі стало відомо про операцію та отримано інвалідність.

Чоловік не розповідає, як виглядає уся ситуація, та що саме його турбує. Здебільшого він продовжує вести публічний образ життя, а також сильно образився, що після новини про його проблеми діти від Марини Боржемської ніяк не відреагували. Зірка знову звинуватив свою колишню дружину у тому, що вона налаштовує проти батька власних дітей. Як раптом з’явилася новина про його смерть.

В’ячеслав Узелков відреагував на новину про власну смерть

Узелков показав, як сумує за своїми дітьми
В’ячеслав Узелков відреагував на новину про власну смерть

Так, чоловік заявив, що він не просто розуміє, що сталося, а й знає, хто автор даної новини.

“Так, я не помер, той допис, з видань якоїсь х*іні. Але знаю від кого пішов той посил. Так нехай вона з тим і живе”, – написав боксер, не називаючи імені винуватця у фейку.

При цьому В’ячеслав також трохи по філософствував на тему життя і смерті і видав доволі цікаві думки на рахунок того, що таке — почуватися живим, і наскільки далеко насправді смерть.

В’ячеслав Узелков відреагував на новину про власну смерть

Нагадуємо, що декілька років тому В’ячеслав Узелков потрапив у гучний скандал через розлучення з колишньою дружиною Мариною. Спортсменка була вимушена забрати дітей посеред ночі, із валізами вийти з квартири. Що саме сталося насправді досі ніхто не знає. Жінка також відмовляється розповідати усю правду про ситуацію, яка розгорнулася в сім’ї.

З тих пір В’ячеслав постійно говорить про те, що намагається налагодити стосунки зі своїми дітьми. Однак Марина стверджує, що В’ячеслав навіть не дзвонить. Окрім того Узелков досить довго говорив про те, що досі кохає свою колишню, але пізніше стало відомо про його заручини з іншою.

spot_img

Схожі статті

Пригадує слова покійної мами: де зараз і що каже Наталія Сумська – “Продовжуємо жити звичайне життя”

Знаменита українська акторка Наталія Сумська дала ексклюзивний коментар на рахунок свого життя після 24 лютого та розповіла, чим на даний момент займається.

“Просто треба винайняти офіс”. 37-річна екс-дружина Остапчука пояснила, як у 22 роки стала нотаріускою

Колишня дружина популярного українського телеведучого Володимира Остапчука Христина Горняк дала ексклюзивний коментар на рахунок своєї юридичної діяльності.

50-річна дружина Кличка повернулася до колишньої професії: виходить крутіше, ніж колись – “Це не просто”

Напередодні свого 50-річчя колишня дружина мера Києва Наталія Єгорова оголосила, що повертається до модельного бізнесу. Вже пройшли перші зйомки, які викликали не тільки захоплення, а й шквал емоцій.

Лілія Реус після розлучення з Муратом Налчаджиоглу буде ростити дитину одна: а у турка вже і “син” з’явився

Нещодавно турецький бізнесмен Мурат Налчаджиоглу освідчився своїй третій обраниці, блогерці Анастасії Фоксі. Що наразі відомо про стосунки пари, яка має дітей від попередніх шлюбів.