Матвієнко стала коханкою, а Мірзоян пішов від дружини: історія кохання Арсена і Тоні, яка сколихнула Україну

Історію кохання Тоні Матвієнко та Арсена Мірзоян ніяк не можна назвати милою, адже почалася вона із свідомої подружньої зради. Тим не менш, зараз сім'я щаслива.

В українському медійному просторі доволі неоднозначно ставляться до історії кохання, які починаються зі зради. І тим не менш, таких прикладів дуже багато. Спільна робота в шоу та на сцені часом призводить до безперервного спілкування, яке може призвести до зародження почуттів, дружніх чи любовних.

Благовірним медійних персон у цьому питанні не так вже й легко легко, адже обранець може не бути вдома багато днів, знаходитися місяцями на гастролях, і все що залишається — це мобільний зв’язок. Звісно, цього недостатньо, або підтримувати вогонь у стосунках.

Комусь вдається зберігати свій шлюб впродовж 20-30 років, хтось не витримує і пʼяти. І ніхто окрім самих пар не знає, що саме стало початком кінця.

Тоня Матвієнко розповіла, як почала стосунки з Арсеном Мірзояном

Арсен Мірзоян показав, як залицяється до дружини Тоні Матвієнко

Тоня Матвієнко розповіла, як почала стосунки з Арсеном Мірзояном

Однак Арсен Мірзоян свого часу визнав, що для нього цей початок стався під час проходження кастингу на вокальне шоу. Саме там він зустрівся з Тонею Матвієнко, спадкоємицею душі української пісні.

Майбутні закохані одразу ж сподобалися одне одному, але Арсен намагався триматися в руках. Мовляв, симпатія пройде, сім’ю вже ніхто не відновить. Але чим далі заходила справа, тим сильніше він розумів, що закохується.

Все сталося під час спільних гастролей, на яких між Мірзояном та Матвієнко розгорілося полум’я кохання. Повернувшись з концертного туру, який тривав рівно рік, чоловік повідомив своїй дружині що хоче піти. Арсен залишив їй та синам усе своє майно, і пішов до коханки з пустими кишенями.

Але двері сімейства Гончар відкрилися для нього. Хоча Ніна Митрофанівна була проти зятя, який зраджував своїй дружині, врешті-решт не тільки його прийняла, але настільки сильно полюбила, що приймала як рідного сина. Матвієнко зізнавалася, що вони навіть сваряться як мама та син.

Зараз Тоня та Арсен виховують спільну дочкух Ніну. І не приховують, в них також стаються кризи. І якось Матвієнко навіть думала про закінчення стосунків, як і всяка жінка. Але Арсену вдається тримати баланс та нагадувати своїй дружині про те, як сильно він її кохає

Схожі статті

Аліна Гросу повела бойфренда на детектор брехні та назвала причину: “Краще, щоб таких розчарувань не було”

Аліна Гросу свого часу неабияк вигідна використала особисті історії для просування в шоу-бізнесі, адже кожна драма може перерости у прекрасну пісню чи кліп.

Ірина Горова публічно зізналася в коханні, і не колишньому чоловіку Потапу: вже відпустила його з Каменських

Знаменита українська продюсерка Ірина Горова зробила публічне звернення до своєї підопічної та зізналася їй у почуттях. Що відбувається, дізнайтеся в нашій статті.

Відома ведуча висловилася про свого колегу Сергія Кузіна та розповіла, куди він зник: “Він часто приїздить”

Радіоведуча повідомила, що донині продовжує спілкуватися з колегою та розповіла, з якої причини він поїхав за океан. Також, вона пояснила, чому називає його братом.