Батько Кузьми Скрябіна Віктор Кузьменко поховав сина і єдину дружину: “Лікарі натякнули, що вони безсильні”

Минулого року стало відомо, що матір покійного Кузьми Скрябіна пішла з життя. Пані Ольга встигла дати інтерв'ю, в якому розповіла, як сім'я жила без сина.

Її зізнання зазвучали доволі гучно та влучно. Зокрема, жінка поділилася думкою, що її сина не стало не просто так. Для будь-якої матері це величезна втрата, яку неможливо заповнити абсолютно нічим, скільки рідних та близьких людей знаходилося поруч. Пані Ольга готувала вже багато років разом зі своїм чоловіком, в останні місяці свого життя вже готувалася до відходу, так як після інсульту її стан здоров’я значно погіршився.

Коли її настало преса в один голос писала про те, що зіркова мама возз’єдналася зі своїм сином, за яким так сильно тужила.

Батько Кузьми Скрябіна розповів про смерть сина і дружини

Померла матір Кузьми Скрябіна
Батько Кузьми Скрябіна розповів про смерть сина і дружини

Нещодавно і його батько Віктор Кузьменко дав ексклюзивне інтерв’ю, в якому вперше розповів про те, як насправді пройшли її останні дні, що відбувалося, і чи дійсно пані Ольгу неможливо було врятувати.

Виявляється, для мами легендарної української зірки дійсно було небагато варіантів. Вірніше, вони взагалі були відсутні. Ольга Кузьменко пережила інсульт, після якого лікарі просто розводили руками. Чоловік покійної зізнається, що ніхто не міг їй допомогти.

“Її здолала важка хвороба. Вона лежала в лікарні у Львові протягом 7 місяців. У неї був інсульт. Згодом лікарі вже натякнули, що вони безсильні і нічого не можуть зробити. Потім вона ще три тижні була дома і стався другий інсульт. Її забрали на швидкій в реанімацію, а на другий день її не стало”

Дане зізнання прозвучало в ефірі ранкової програми “Сніданок з 1+1”.

Нагадуємо, що Кузьма Скрябін загинув в результаті ДТП після концерту. За офіційною версією, музикант був дуже втомлений, і заснув за кермом, після чого відбулося зіткнення. Швидка допомога не приїхала вчасно, а тому співак не був врятований. Однак пані Ольга завжди говорила про те, що все це було влаштовано навмисно, мовляв, її син, перейшов комусь дорогу. Після цього інтерв’ю жінка через декілька місяців померла.

Схожі статті

Аліна Гросу повела бойфренда на детектор брехні та назвала причину: “Краще, щоб таких розчарувань не було”

Аліна Гросу свого часу неабияк вигідна використала особисті історії для просування в шоу-бізнесі, адже кожна драма може перерости у прекрасну пісню чи кліп.

Ірина Горова публічно зізналася в коханні, і не колишньому чоловіку Потапу: вже відпустила його з Каменських

Знаменита українська продюсерка Ірина Горова зробила публічне звернення до своєї підопічної та зізналася їй у почуттях. Що відбувається, дізнайтеся в нашій статті.

Відома ведуча висловилася про свого колегу Сергія Кузіна та розповіла, куди він зник: “Він часто приїздить”

Радіоведуча повідомила, що донині продовжує спілкуватися з колегою та розповіла, з якої причини він поїхав за океан. Також, вона пояснила, чому називає його братом.