Дорого-багато: Полякова, Єфросиніна і Кароль показали свої сумочки, які коштують понад 100 тисяч гривень

Знамениті українські зірки отримують за корпоратив декілька тисяч доларів, що дозволяє їм вести доволі хороший образ життя. Елітні бренди для них доступні.

Але звичайно продукти знаменитості також можуть собі дозволити різні. Комусь вистачає на розкішні аксесуари, які можна придбати лише по передзамовлення у модного будинку, хтось все ж таки забирає продукцію прет-а-порте.

Найбагатші українські співачки не дозволяють собі виходити у світ з невідомими брендами. Хіба що рекламувати свої власні. Адже Тіна Кароль, Маша Єфросиніна та Оля Полякова також активно займаються бізнесом.

Полякова, Єфросиніна і Кароль показали свої сумочки

Українська зірка Тіна Кароль не так давно продемонструвала стильне осіннє вбрання. Вона з’явилася на публіці у total black образі. Сукня довгі міді та чоботи-панчохи Тіна доповнила дорогим аксесуаром від французького бренду Louis Vuitton. У руках артистки красується сумочка з декоративною вставкою з металу у стилі вестерн із колекції Petite Boite Chapeau. Цікаво, що зазвичай артистка віддає перевагу сумкам Бельман. Їхня вартість як правило складає від 30 до 60 тисяч. Але на цей раз Кароль трохи підвищила планку.

Вартість сумки складає 3650 євро (118 тисяч гривень).

Полякова, Єфросиніна і Кароль показали свої сумочки

Маша Єфросиніна в свою чергу стрибнула ще вище. Мова йде про сумку Дольче Gabbana. Вартість такої сумки сягає декілька тисяч доларів. З нею Маша засвітилася на відкритті бутика іншого бренду — Оскар де ля Рента.

Полякова, Єфросиніна і Кароль показали свої сумочки. Фотографія Jet setter 

Доволі схожою сумочкою відзначилася Оля Полякова. Однак з нею вона з’явилася у кадрі для зйомок фільму. Такі сумки продає модний будинок Ермес, і придбати їх не так вже і просто. Доведеться подати заявку і трошки почекати. Адже мова йде про Біркін.

Ба більше, модний будинок залишає за собою право відмовити у придбанні. Адже в менеджери активно слідкують за репутацією бренду і не продадуть свою продукцію аби кому.Досі невідомо, кому належала сумка, але цілком імовірно, що саме співачці, адже для зйомок навряд хтось придбав розкішний аксесуар.

Полякова, Єфросиніна і Кароль показали свої сумочки

В свою чергу немає сумнівів, що співачка, яка колись хизувалися гаражем з 30 автомобілями в ньому, зможе дозволити собі декілька таких сумочок в гардеробній.

Схожі статті

Надя Дорофєєва розповіла про весілля з Мішею Кацуріним: двічі розлученим батьком двох маленьких дітей

Відома українська співачка Надя Дорофєєва вперше прокоментувала своє таємне весілля з ресторатором Мішею Кацуріним та зізналась, чи поладнала з дітьми коханого від першого шлюбу.

Чи повернеться колись Дзідзьо і чому він цього не хоче? Плани співака вийшли назовні: “Будуть інші часи”

2 роки тому Михайло Хома повідомив про те, що ставить на паузу сценічну діяльність його персонажа Дзідзьо. Увесь цей час артист виступав під своїм справжнім ім'ям з доволі серйозною програмою.

Куди зник завойовник жіночих сердець Олег Винник: “Я бачив цей сон крайніх 10-15 разів”. Подробиці

Відомий співак Олег Винник вийшов на зв'язок та пояснив причину свого тривалого зникнення: де наразі перебуває артист та чим займається весь цей час?

Їх можна зустріти в супермаркеті: Ектор Хіменес-Браво, Катя Осадча, Оля Полякова та інші зірки “з народу”

Далеко не всі знаменитості продовжують вести звичайний образ життя після того, як отримують свою порцію популярності, і все ж таки деякі з них обирають бути з народом.