Дружина переможця “Голосу країни” Сасанчина зізналася, як хотіла піти від нього: “Розходилися на місяць”

Дружина переможця "Голосу країни" Романа Сасанчина Іванна вперше зізналася, як хотіла піти від нього. Що насправді відбувалося в сім'ї? Усі деталі в нашій статті.

Новина про те, що доволі юний український виконавець Роман Сасанчин невдовзі стане батьком поставила на вуха всю країну. Дівчина хлопця Іванна, яка була старша його на декілька років, завагітніла, після чого почала активно вести власний блог в Instagram. На особистій сторінці вона розповідала абсолютно про все, через що пара навіть декілька разів пошкодувала.

Кожна новина до фанатів Романа доходила так би мовити з її вуст. Іванна активно розповідала про їхній побут та особисте життя в блозі.

Дружина Романа Сасанчина розповіла про розставання з ним

Як виглядає орендована квартира Романа Сасанчина: переїхав зі столиці у Чортків
Дружина Романа Сасанчина розповіла про розставання з ним

І про імовірне розлучення пари також стало відомо саме через її сторінку. 2022 року Іванна повідомила про те, що їхньої сім’ї більше немає. На той момент вона знаходилася в Польщі, а її чоловік в Україні. З дитиною на руках Івана пройшло через непрості випробування, після чого ще довго не могла відійти від стресу.

Коли почула новину про розлучення, то була розлючена, і не писала, що це неправда. Втім, підписники повірили далеко не одразу адже було зрозуміло, що у закоханих дійсно проблеми.

Нещодавно блогерка відповідала на питання шанувальників онлайн, і вперше підтвердила, що дійсно розставалася з Романом на місяць, але не розповіла, коли саме це відбулося.

Дружина Романа Сасанчина розповіла про розставання з ним

Раніше Роман розповідав, що Іванна доволі емоційна людина, тому такі речі в них стаються. Сама блогерка також ставиться до пережитого нормально. Мовляв, в усіх бувають кризи.

Нагадуємо, що декілька років тому молоді люди давали ексклюзивне інтерв’ю, в якому розповіли, що планують народити декілька дітей у молодому віці для того, аби потім мати можливість жити для себе.

Іванна та Роман стверджують, що вагітність була насправді запланованою, і вони були готові до того, що може з’явитися дитина.

Схожі статті

Аліна Гросу повела бойфренда на детектор брехні та назвала причину: “Краще, щоб таких розчарувань не було”

Аліна Гросу свого часу неабияк вигідна використала особисті історії для просування в шоу-бізнесі, адже кожна драма може перерости у прекрасну пісню чи кліп.

Ірина Горова публічно зізналася в коханні, і не колишньому чоловіку Потапу: вже відпустила його з Каменських

Знаменита українська продюсерка Ірина Горова зробила публічне звернення до своєї підопічної та зізналася їй у почуттях. Що відбувається, дізнайтеся в нашій статті.

Відома ведуча висловилася про свого колегу Сергія Кузіна та розповіла, куди він зник: “Він часто приїздить”

Радіоведуча повідомила, що донині продовжує спілкуватися з колегою та розповіла, з якої причини він поїхав за океан. Також, вона пояснила, чому називає його братом.