Єфросиніна скинула 20 кіло, а Могилевська – 25: 5 українських зірок, які схудли до невпізнаваності

Великій кількості зірок у цьому житті доводилося проходити через етап схуднення. Але якщо комусь необхідно було позбавитися п'яти кілограм, то іншим довелося прийняти виклик посерйозніше.

Тіна Кароль

Усі романе Тіни Кароль
Єфросиніна, Каменських та інші зірки розповіли про своє схуднення

У карʼєрі Тіни Кароль ставалися моменти, коли їй було необхідно зайнятися своєю фігурою. Частіше за все це пов’язано з сценічними костюмами, а також номерами, які в свою чергу залежить від параметрів зірки. І Кароль вдавалося схуднути на 10 та 15 кілограм.

Маша Єфросиніна

Маша Єфросиніна показала, як виглядала 20 років тому
Єфросиніна, Каменських та інші зірки розповіли про своє схуднення

На початку своєї телевізійної кар’єри Маша Єфросиніна набрала 20 зайвих кілограмів через виснажливий графік, а також відсутність нормального сну. До фігури своїх мрій вона йшла доволі довго, але все ж таки змогла це зробити. А от після 2022-го телеведуча зіштовхнулася з іншою проблемою — значною втратою уваги, яку неможливо було взяти під контроль. Ведуча втратила ще 10 кілограмів.

Наталія Могилевська

Наталія Могилевська заінтригувала мережу знімком з трьома дітьми
Єфросиніна, Каменських та інші зірки розповіли про своє схуднення

Наталія Могилевська постійно бореться зайвою вагою. Вона в неї то з’являється, то зникає. Але на своєму шляху Наталія Могилевська била різноманітні рекорди від 10 до 20 кілограмів.

Настя Каменських

Настя Каменських показала свою нову фігуру під час виступу
Єфросиніна, Каменських та інші зірки розповіли про своє схуднення

Настя Каменських якось набрала майже 80 кілограмів, після чого прийняла рішення позбутися від них. Тоді вона і поставила свій рекорд — 20 кілограмів, які скинула завдяки фізичним навантаженням та дієті.

Ксенія Мішина

Ксенія Мішина публічно натякнула на нові стосунки
Єфросиніна, Каменських та інші зірки розповіли про своє схуднення

Ксенія Мішина ніколи не мала зайвої ваги. Втім, зірка минулого року зізналася, що під час евакуації погладшала на 10 кілограмів. І хоча фанати цього не бачили, сама артистка була неймовірно не задоволена своїм зовнішнім виглядом, а тому взялася за себе. В результаті, їй вдалося досягти неймовірних успіхів.

Цими історіями зірки діляться не просто так, адже багато жінок мріють мати іншу фігуру. І власним досвідом знаменитості, що це цілком реально єдина це не так вже й багато часу.

Схожі статті

Аліна Гросу повела бойфренда на детектор брехні та назвала причину: “Краще, щоб таких розчарувань не було”

Аліна Гросу свого часу неабияк вигідна використала особисті історії для просування в шоу-бізнесі, адже кожна драма може перерости у прекрасну пісню чи кліп.

Ірина Горова публічно зізналася в коханні, і не колишньому чоловіку Потапу: вже відпустила його з Каменських

Знаменита українська продюсерка Ірина Горова зробила публічне звернення до своєї підопічної та зізналася їй у почуттях. Що відбувається, дізнайтеся в нашій статті.

Відома ведуча висловилася про свого колегу Сергія Кузіна та розповіла, куди він зник: “Він часто приїздить”

Радіоведуча повідомила, що донині продовжує спілкуватися з колегою та розповіла, з якої причини він поїхав за океан. Також, вона пояснила, чому називає його братом.