Хореограф Макс Чмерковський розсекретив стать третьої дитини: чи буде у зірки “Танців з зірками” знову син?

Не так давно знаменитий американський хореограф повідомив про те, що знову стане батьком. Разом з дружиною він провів вечірку, і дізнався стать майбутньої дитини.

Ще на початку 2022-го Максим Чмерковський перебував в Україні та активно брав участь у знімальному процесі. Все раптово змінилося і зірці американського танцювального шоу довелося евакуюватися за кордон. Так як він має паспорт Сполучених Штатів Америки, це не мало викликати ніяких труднощів, але в реальності стало проблемою. Як і Дан Балан зірка тривалий час не міг виїхати.

При цьому макс активно підтримував свою батьківщину, і говорив про те, що має наміри закріпити свої слова конкретними діями. Коли він опинився поруч зі своєю коханою дружиною та сином, сім’я активно зайнялася волонтерством. Але навіть попри цей факт, хореограф постійно піддавався критики зі сторони українців, які не вірили у його щирість і не могли зрозуміти його мотивації. А вже незабаром стало відомо, що дружина зірка вагітна.

При цьому ця новина була дуже довгоочікувану для родини, адже вони пройшли через тривалий процес лікування, аби мати можливість народити малюка. Хттоб міг подумати, що майже одразу після пологів всесвіт подарує щасливим батькам ще одне дитя.

Макс Чмерковський розсекретив стать третьої дитини

Макс Чмерковський став батьком вдруге

Так, Макс не приховував свого здивування, і з великим захватом говорив про те, що його дружина знову вагітна, хоча пройшло зовсім мало часу після пологів. Це було не заплановано, але принесло дуже багато радості та щастя у дім знаменитостей.

Під час проведеної вечірки стало відомо, що у зіркової пари знову народиться хлопчик. Дружина Макса спочатку навіть не могла повірити, що стане багатодітною мамою трьох прекрасних хлопчиків.

“Це хлопчик! Не можу повірити, що у нас будуть три хлопці. Ми з Максом неймовірно щасливі, що у нас народиться ще один друг для Шая та Ріо… Ми хочемо, щоб вони були найкращими друзями. Коли думаємо про сімейні вечері, то вже сміємося! Це попри те, що коли Ріо виповниться рік, я народжу за кілька тижнів”

Примітно, що шанувальники здебільшого все ж таки сподівалися на те, що може Господь подарує закоханим дівчинку. Однак, Макс та Пета дали зрозуміти, що дуже раді тому, як все складається.

До речі, в українському шоу-бізнесі є всього 2 жінки, які виховують трьох хлопчиків. Мова йде про дружину Григорія Решетніка Христину, а також Катерину Осадчу.

Схожі статті

Реальна людина: як виглядає та сама Ніно з хіта Олега Винника, який присвятив цю пісню не дружині

Дискографія відомого співака Олега Винника налічує понад 80 пісень, за цей час деякі з них стали справжніми хітами. Артист розповів, хто ж був його музою у створенні легендарного треку "Ніно".

Він сильний, він мусить: Остапчук привіз Полтавській на роботу манну кашу власного приготування, бо захотіла

Українського шоумена Володимира Остапчука було помічено під офісом Катерини Полтавської з каструлею манної каші. Хрістіна Горняк та Олена Войтенко про це навіть не мріяли.