Стало відомо, як саме Сергій Притула мав завершити кар’єру: “Чіпляю бутси на цвяшок, і йду з телебачення”

Український екстелеведучий, а нині волонтер, Сергій Притула, зізнався, що мав епічний план для завершення своєї кар'єри. Що мало стати останнім проєктом улюбленця глядачів?

Відомий волонтер та громадський діяч Сергій Притула довгі роки присвятив телебаченню. З початком повномасштабного вторгнення чоловік відмовився від кар’єри на телеекранах. Виявляється залишити професію він планував задовго, а епічну крапку хотів поставили після виходу програми “Форт Буаяр”, яку полюбив ще у дитинстві. Про свої плани, яким не судилося здійснитися, Сергій розповів Жені Яновичу на проєкті “20:23”.

Сергій Притула розповів, як планував завершити свою телевізійну кар'єру
Сергій Притула розповів, як планував завершити свою телевізійну кар’єру

Чоловік зізнався, що “Новий канал” планував знімати продовження легендарного шоу ще у 2020. Проте, виникли певні проблеми. Спочатку на шляху команди став коронавірус, а потім повномасштабна війна. Проєкт так ні не був відзнятий, хоча й мав би чималу популярність в українського телеглядача.

“Для мене це була просто істерика. Тому що усе ж, як і частина людей, які тут росли на програмі “Підйом” чи “Хто зверху?”, я ріс на шоу “Форт Буаяр”. Провести його це була велика мрія”, – розповідає Притула.

Притула розповів, як планував завершити свою телевізійну кар'єру
Притула розповів, як планував завершити свою телевізійну кар’єру

Сергій повідомляє, що хотів, щоб саме “Форт Буаяр” став фінальним проєктом у його телевізійному житті. Чоловік планував, дозняти декілька відомих проєктів на Новому та стати ведучим для пригодницького шоу. Він ріс на цій програмі та мріяв про участь у ній. А після, хотів “повісити бутси на цвях” та піти. Проте, не склалося. Мордор змінив плани багатьох людей й знаменитості не стали винятком.

Зараз Сергій працює на перемогу та б’є всі рекорди по зборах на потреби ЗСУ. Він зміг досягти значного успіху не тільки як телеведучий, а і як громадський діяч.

spot_img

Схожі статті

Пригадує слова покійної мами: де зараз і що каже Наталія Сумська – “Продовжуємо жити звичайне життя”

Знаменита українська акторка Наталія Сумська дала ексклюзивний коментар на рахунок свого життя після 24 лютого та розповіла, чим на даний момент займається.

“Просто треба винайняти офіс”. 37-річна екс-дружина Остапчука пояснила, як у 22 роки стала нотаріускою

Колишня дружина популярного українського телеведучого Володимира Остапчука Христина Горняк дала ексклюзивний коментар на рахунок своєї юридичної діяльності.

50-річна дружина Кличка повернулася до колишньої професії: виходить крутіше, ніж колись – “Це не просто”

Напередодні свого 50-річчя колишня дружина мера Києва Наталія Єгорова оголосила, що повертається до модельного бізнесу. Вже пройшли перші зйомки, які викликали не тільки захоплення, а й шквал емоцій.

Лілія Реус після розлучення з Муратом Налчаджиоглу буде ростити дитину одна: а у турка вже і “син” з’явився

Нещодавно турецький бізнесмен Мурат Налчаджиоглу освідчився своїй третій обраниці, блогерці Анастасії Фоксі. Що наразі відомо про стосунки пари, яка має дітей від попередніх шлюбів.