Іво Бобул зізнався, якою була реакція його четвертої дружини на возз’єднання з екс-дружиною Сандулесою

Знаменитий український музикант Іво Бобул вперше розповів про те, як його теперішня дружина відреагувала на його співпрацю з колишньою і що йому сказала.

Декілька років тому Іво Бобул потрапив у неймовірного розмаху скандал через свої висловлювання на рахунок жінок та стосунків з ними. Це принесло йому неабияку популярність навіть серед молоді.

Зараз немає українця, який би не знав, хто це. Так само журналістку звинувачували у тому, що вона дуже добре пропіарилася на артисті і зробила собі буквально кар’єру на цьому інтерв’ю.

Зокрема до таких звинувачувань приєднувався Павло Зібров, який підтримував свого товариша. Примітно, що Іво Бобул все ж таки має багатий досвід у стосунках з жінками. Адже на даний момент він вже одружений вчетверте. Судячи з усього, це буде його останній шлюб.

Іво Бобул розповів, як його дружина відреагувала на кооперацію з колишньою

Іво Бобул розповів, як його дружина відреагувала на співпрацю з колишньою
Іво Бобул розповів, як його дружина відреагувала на кооперацію з колишньою

Втім, колишні жінки повертаються в його життя. Але не в такому форматі, як можна спершу подумати. Так, не так давно стало відомо про співпрацю Іво Бобула з екс-дружиною Сандулесою. У новому інтерв’ю для “Життя відомих людей”, яке вийшло 20 березня музикант поділився зізнанням про те, як його теперішня дружина відреагувала на таку новину.

“Абсолютно нормально. Ніяких ревнощів, це робота. Треба для України зробити так. Каже: “Я не проти, будь ласка”, – сказав артист. – Я прийшов і сказав: “Наталі, ось у нас має бути такий план”. Вона каже: “Ви творчі люди – робіть, як потрібно”

Нагадуємо, що не так давно
Павло Зібров також розповідав про свою колишню дружину, з якою розлучився більше 20 років тому. За його словами, він попри повагу та теплі спогади навіть не може пригадати, як виглядала його минула обраниця. І попри плітки про те, що Павло Зібров нібито не вірний своїй дружині, його сім’я вважається дуже міцною, адже протрималася неймовірно довго.

Схожі статті

Реальна людина: як виглядає та сама Ніно з хіта Олега Винника, який присвятив цю пісню не дружині

Дискографія відомого співака Олега Винника налічує понад 80 пісень, за цей час деякі з них стали справжніми хітами. Артист розповів, хто ж був його музою у створенні легендарного треку "Ніно".

Він сильний, він мусить: Остапчук привіз Полтавській на роботу манну кашу власного приготування, бо захотіла

Українського шоумена Володимира Остапчука було помічено під офісом Катерини Полтавської з каструлею манної каші. Хрістіна Горняк та Олена Войтенко про це навіть не мріяли.