“Екснаречена” Козловського відреагувала на його дружину та майбутнє батьківство: “Шекспір напише не про нас”

Інтерв'юєрка Раміна Есхакзай привітала свого "ексбойфренда" з майбутнім батьківством у досить оригінальний спосіб. Жінка використала рядки з популярної пісні артиста.

Українська журналістка та інтерв’юєрка Раміна Есхакзай не змогла промовчати та залишити без уваги новину про зміни в особистому житті її “екса” Віталія Козловського. Нещодавно чоловік повідомив, що його кохана чекає на дитину. Своєю реакцією Раміна поділилася на сторінці свого фотоблогу в Instagram.

Жінка розмістила на своїй сторінці спільний знімок з Козловським. На фото пара щиро посміхається, а Віталій обіймає Раміну. Невідомо коли знятий архівний знімок, проте вони виглядають щасливими.

“”Пінаколада” – справа випадку. І все таки Шекспір напише не про нас”, – підписала фото блогерка.

Колишня Козловського відреагувала на новину про вагітну дружину співака
Колишня Козловського відреагувала на новину про вагітну дружину співака

Про роман зірок стало відомо 2016 році. Фіналістка шоу “Холостяк” та відомий співак стали справжньою сенсацією для преси. Більш того, чоловік запевняв, що робив коханій пропозицію руки та серця, а Раміна вихвалялася каблучкою. Проте, вже у 2017 році, жінка покинула відомого залицяльника.

Про причини пара такого рішення не повідомляла. І тільки в кінці 2022 році, стало відомо, що вся історія була фікцією. За словами Козловського, ініціаторкою стола Раміна, вона вигадала роман заради піару та хайпу, а справжніх почуттів між ними ніколи не було. Зараз, вони не спілкуються, проте жінка підтримує творчі роботи чоловіка.

“Це дуже довга історія. Це було потрібно більше Раміні”, – розказав Віталій.

Колишня Козловського відреагувала на новину про вагітну дружину співака
Колишня Козловського відреагувала на новину про вагітну дружину співака

Нагадаємо, нещодавно Козловський показав свою кохану дружину у своєму кліпі. Виявилося, що подружжя чекає на дитину. На додаток, животик обраниці артиста-захисника вже зовсім кругленький, тож чекаємо на інформацію про стать дитини та бажаємо парі здорового малюка.

Схожі статті

Реальна людина: як виглядає та сама Ніно з хіта Олега Винника, який присвятив цю пісню не дружині

Дискографія відомого співака Олега Винника налічує понад 80 пісень, за цей час деякі з них стали справжніми хітами. Артист розповів, хто ж був його музою у створенні легендарного треку "Ніно".

Він сильний, він мусить: Остапчук привіз Полтавській на роботу манну кашу власного приготування, бо захотіла

Українського шоумена Володимира Остапчука було помічено під офісом Катерини Полтавської з каструлею манної каші. Хрістіна Горняк та Олена Войтенко про це навіть не мріяли.