В Україні чи шукають щастя за кордоном: де зараз сестри з Алібі, які вже відчули радощі материнства

У 2000-х гурт Алібі був одним з найбільш популярних в українському шоу-бізнесі. Проте, раптово сестри вирішили залишити сцену. Цим зараз займаються артистки?

Гурт сестер Завальський досить стрімко підкорив українські чарти. Вони самостійно писали пісні та талановито виконували їх. Лірика, яку вони оспівували западала у серця слухачів, а артистки швидко стали справжніми зірками. Проте, потри популярність у 2012 році виконавиці оголосили про припинення існування колективу. Жінки захотіли присвятити себе родині та відчути справжнє сімейне щастя.

Сестри Завальські розповіли де зараз живуть та чим займаються
Сестри Завальські розповіли де зараз живуть та чим займаються

В цьому вони досягли успіху. Анна вийшла заміж за музиканта Дмитра Саратського у 2015 році, а за рік народила сина. Ангеліна не відставала від сестри. Її обранцем став Олександр Колодій, якому вона народила доньку та сина.

Незважаючи на родинне щастя, з часом сестрички скучили за шоу-бізом. Про своє повернення вони оголосили феєрично, взявши учать у сліпих відборах “Голосу країни”. Жінкам вдалося повернути крісла всіх тренерів. Проте, від участі у шоу артистки відмовилися. На думку Анни та Ангеліни, не чесно було б відбирати шанс у молодих виконавців.

Сестри Завальські розповіли де зараз живуть та чим займаються
Сестри Завальські розповіли де зараз живуть та чим займаються

Зараз сімейний дует виступає під назвою “The Alibi Sisters”. Вони відмовилися від відвертих нарядів, обравши більш стримані образи. Жінки впевнені, що їх творчість подорослішала разом з ними й цьому потрібно відповідати.

Після початку повномасштабного вторгнення, обидві Завальські разом з дітьми перебралися за кордон. Там вони перебували два роки. Проте, у 2023, співачки повернулися на Батьківщину. Зараз Анна та Ангеліна гастролюють по Україні та періодично дають концерти за її межами. Жінки активно волонтерять та віддають частину прибутку з власних концертів на потреби ЗСУ.

Сестри Завальські розповіли де зараз живуть та чим займаються
Сестри Завальські розповіли де зараз живуть та чим займаються
spot_img

Схожі статті

Плакала від радості і гордості. Лілія Подкопаєва зізналася, які слова сказав їй посол в Японії 29 років тому

Знаменита українська спортсменка Лілія Подкопаєва вразила мережу зізнанням про слова, які почула від українського посла після того, як отримала золоту медаль на чемпіонаті.

Пригадує слова покійної мами: де зараз і що каже Наталія Сумська – “Продовжуємо жити звичайне життя”

Знаменита українська акторка Наталія Сумська дала ексклюзивний коментар на рахунок свого життя після 24 лютого та розповіла, чим на даний момент займається.

“Просто треба винайняти офіс”. 37-річна екс-дружина Остапчука пояснила, як у 22 роки стала нотаріускою

Колишня дружина популярного українського телеведучого Володимира Остапчука Христина Горняк дала ексклюзивний коментар на рахунок своєї юридичної діяльності.

50-річна дружина Кличка повернулася до колишньої професії: виходить крутіше, ніж колись – “Це не просто”

Напередодні свого 50-річчя колишня дружина мера Києва Наталія Єгорова оголосила, що повертається до модельного бізнесу. Вже пройшли перші зйомки, які викликали не тільки захоплення, а й шквал емоцій.